KCS File Eraser | Manager 2021.2.1.0-^ Tanitimi.

Silicone Android Uygulaması

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32
Senin göz zevkine uymuyorsa bu benim sorunum değil. Senin programın da çoğunluğun göz zevkine uymuyor.
Aşırı abartıyorsun niyeyse.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Katkıda bulunanlar kısmında onun da adı yazıyordu diye hatırlıyorum. Neyse işte, bu program.
KCS File Eraser Manager @i5-7200u'nun yazılımı Iron Cleaner Ram temizleyici Şifre Oluşturucu benim yazılımım sadece onlar da değil sayamam çok fazla yazılım var.

KS
i5-7200u

i5-7200u

Rütbesiz
İfade skoru
183
Aşırı abartıyorsun niyeyse.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

KCS File Eraser Manager @i5-7200u'nun yazılımı Iron Cleaner Ram temizleyici Şifre Oluşturucu benim yazılımım sadece onlar da değil sayamam çok fazla yazılım var.
1622397768288.png

Son 4 yeni yazilim benim :D

ArdaKC

Rütbesiz
İfade skoru
32
Abartmıyorum. Gayet de güzel gözüküyor MikeOS FM. Sana göre güzel değilse ne yapayım? Bu program da çoğunluğa göre güzel değil.
Sanırım dediğiniz MikeOS FM'in renk uyumluluğundan bahsetiyorsunuz ama bence görünümü o kadar'da eski görünmüyor.

Onun dışın da MikeOS FM renk uyumluluğu iyi fakat görünüme katılmam.

Shhmar Ihmmas

Gold Sample
İfade skoru
2.125
Sanırım dediğiniz MikeOS FM'in renk uyumluluğundan bahsetiyorsunuz ama bence görünümü o kadar'da eski görünmüyor.

Onun dışın da MikeOS FM renk uyumluluğu iyi fakat görünüme katılmam.
Görünümü de renk uyumu da olabildiğince iyi. 16-bit bir işletim sisteminden bahsediyoruz. Ama bu yazılım için durum öyle değil. WindowsForms kullanıyor ve buna rağmen iyi görünmüyor

hadwiger

Gold Sample
İfade skoru
4.115

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube