Kali Linux nasıl kurulur?

Silicone Android Uygulaması

9876

Silver Sample
İfade skoru
320
Ben şimdi Kali indirdim. Rufus ile yazdırdım fakat nasıl kurulacağını bilmiyorum. Pardus gibi basit mi yoksa Arch gibi zor mu ve bana kurulum aşamalarını gönderir misiniz? Ne için Kali kurdun diye soracaksınız: Başka dağıtım yoktu, aklıma Kali geldi.

TheMarqE

Silver Sample
İfade skoru
2.206
Son kullanıcı değilim. Daha önce 15 tane dağıtım denemiştim. Önereceğiniz ne var şimdi yazdırsın sonra silecem
15 dağıtım denemen seni yetkili kullanıcı yapmıyor. Havalı olmak uğruna indiriyorsan zaten linux kullanma. Amacına hizmet veren bir çok dağıtım varken pentesting dağıtımları seçmen saçma.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Kali normal dağıtımlar gibi değil. Güvenlik dağıtımı. Ev kullanıcısı için önerilmiyor. Havalı olmak için indirdiyseniz, boşverin.
Evet benim gibi güvenlik ile ilgili işler ile uğraşıyor iseniz kullanabilirsiniz yoksa gereksiz.

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
Tamam zaten kurmam. Neymiş logosu ejderha,adı kalı,90 tane tool içerirmiş. Ben ne yaparım peppermint kurarım
Benim bildiğim kali toolları filan diğer dağıtımlara da yüklenebiliyor yani normal bir dağıtım seçip ona kali toolları yükleyebilirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube