İzlemeye Başlayacağınız Animeler

Silicone Android Uygulaması

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Anime listin var mı? Vardır da hiç bir yerde paylaştığını görmedim.
Çok anime izlemiş çoğu kişide anime listesi olmaz. :adamsın: Benim sadece hesap var, hepsini eklemeye çok üşeniyorum ve izlediklerimin hatırlamıyorum. Ondan liste yapmadım ama yazın yapmayı düşünüyorum.

æææ

Gold Sample
İfade skoru
852
Çok anime izlemiş çoğu kişide anime listesi olmaz. :adamsın: Benim sadece hesap var, hepsini eklemeye çok üşeniyorum ve izlediklerimin hatırlamıyorum. Ondan liste yapmadım ama yazın yapmayı düşünüyorum.
Ben olsam ben de üşenirdim. Anime izlemeye başladığın tarihten itibaren list yapmaya başlayabilirdin ama geçmiş çoktan.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Ben olsam ben de üşenirdim. Anime izlemeye başladığın tarihten itibaren list yapmaya başlayabilirdin ama geçmiş çoktan.
4-5 yıl önce bu kadar popüler değildi MAL.

Bu arada 1124 rakamı biraz uydurma, tam sayısını bilmiyorum ama 1000+ olduğuna eminim. Evilol

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
4-5 yıl önce bu kadar popüler değildi MAL.

Bu arada 1124 rakamı biraz uydurma, tam sayısını bilmiyorum ama 1000+ olduğuna eminim. Evilol
hocam sunu my anime list diye yazsak olur mu karsiya mal demis gibi oluyor sanki

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Bir konuda anime arşiviniz olduğunu söylemiştiniz. O duruyor mu? Oradan otlanırım belki 😋

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Death Note'yi izliyorum. Anime izlemeye yeni başladım. Ara sıra izliyorum. Death Note bitince Code Geass izleyeceğim.
Code Geass ergenliğimde izlediğim ilk animeydi mükemmeldir kesinlikle izle hikayenin devamı filmlerinde var onları internetten altyazılı izle baya iyiler.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube