İtiraf Et S2 B4: En sevmediğiniz markalar

Silicone Android Uygulaması

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Rev300, Rev100, RGB Flow, TG6M, CA300T, CA300H :).
Önü cam olan her kasanın soğutması çok iyi değildir, Sharkoon'a özel bir durum değil.
Önü cam olup soğutması iyi olan kasalar da var. Ama Sharkoon kasaları fazla ısınıyor. Düzgün hava almıyor. Yani hava boşlukları az ve yetersiz.

İfade skoru
1.430
Önü cam olup soğutması iyi olan kasalar da var. Ama Sharkoon kasaları fazla ısınıyor. Düzgün hava almıyor. Yani hava boşlukları az ve yetersiz.
Attığım kasaların hepsi mesh.
Bu arada cam olup hava akışı çok iyi olan kasa yoktur. Millet hemen Battlecruiser spamlamaya alışık ama onun da hava akışı öyle ahım şahım değil. Cam kasalarda 3 aşama var: Eh işte günü kurtarır, yetersiz, fırın :D.

KS
Tansu Çiller

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Bu arada cam olup hava akışı çok iyi olan kasa yoktur. Millet hemen Battlecruiser spamlamaya alışık ama onun da hava akışı öyle ahım şahım değil
Asus GX601 adlı kasa hava akımında önü kapalı olmasına rağmen gayet başarılı, BattleCruiser da yüksek hava akımına sahip.

İfade skoru
1.430
KS
Tansu Çiller

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Başarılı değil, yeterli. O da stok gelen fanlarının çokluğundan.

Yüksek kekw
Sadece yeterli, daha ötesi değil.
Ek fan konumlandırılmalı , 4 fan var.

Türk ve yabancı kaynaklara bakabilirsiniz 3090 kartını 70 üstüne çıkartmayan bir kasa.

Mehmet A.

Gold Sample
İfade skoru
1.637
Attığım kasaların hepsi mesh.
Bu arada cam olup hava akışı çok iyi olan kasa yoktur. Millet hemen Battlecruiser spamlamaya alışık ama onun da hava akışı öyle ahım şahım değil. Cam kasalarda 3 aşama var: Eh işte günü kurtarır, yetersiz, fırın :D.
Fırın denilebilecek yetersiz çoğu. O yüzden sevmiyorum. Yan kapağı açınca 15 derece düştüğünü söyleyen çok kişi gördüm.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu arada mesh kasalarını söylemiyorum. RGB Lıt, TG gibi kasaları, önü cam olanları diyorum.

Son düzenleme:

Arch or Not

Rütbesiz
İfade skoru
29
HP-Casper.

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
AMD'ye kötü demen için önce Intel'in marka olması lazım. Çöp çöp işlemciler çıkarmakla olmuyor 😉
Hocam şuanki zamanda haklısın ama eskiden de AMD FX serisi işlemcilerle çok geride kalmadı mı hem yüksek güç tüketiyorlardı hemde Intel'in gerisindelerdi. Sonra kaplumbağa-tavşan misali Intel "AMD bana nasıl olsa yetişemez" diyipte AMD'nin bir anda yarışı kazanması Intel'i afallattı evet şuan çok saçma politikaları var. Bir sürü model çıkartıp soket değiştirdiler ama Intel yinede toparlayabilir bence. Zaten şahsi soru siz Intel'i sevmeyebilirsiniz tabii ki ben sadece marka olmalı kısmına cevap vermek istedim. Ben marka olarak Frisby'den her zaman nefret ettim.

55superx

Rütbesiz
İfade skoru
401
AMD (işlemci) ve Cooler Master (fan,kasa,PSU). İkisiyle de iyi deneyimlerim olmadı.

Casper de sayılabilir belki, laptopu çok yavaştı ama benim de hatam vardı orada kötü model seçmişim 😀

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube