İtiraf Et S2 B4: En sevmediğiniz markalar

Silicone Android Uygulaması
KS
Tansu Çiller

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
AMD'ye kötü demen için önce Intel'in marka olması lazım. Çöp çöp işlemciler çıkarmakla olmuyor 😉

Lian Li'yi sevmeme sebebini de anlamadım açıkçası. Diğer firmalar bile Lian Li'den tonlarca kasa çalıyor. :) Galahad 360'ı geçen bir sıvı soğutma da şu anlık yok. 1200 liraya en iyi perfotmanslı sıvı soğutma. Lancool modelleri de airflow kralı. O11 dediğin yurt dışında en çok tercih edilen kasalardan.

ID Cooling'e laf atanı severim.

Sevmediğim markalara gelecek olursak;
Gigabyte, Thermaltake, Corsair (overpriced), Cooler Master, Intel, Xigmatek.
Render işimizi çoğunlukla 1. çekirdeği kullanan uygulamalar ile yapıyoruz ve intel bu programlara daha optimize.

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
ASUS yazdım diye niye kızgın ve üzgün attınız dostlar? Fanboyuyum ama becerememişler cihazı olmamış.
Müşteri hizmetleri hariç leş gibi, adamlar becerememiş laptopu, 1 yılda 2. Anakart değişimi.
Belirttiğim gibi 3 anakart da aynı sorundan muzdaripse kroniktir ama kabul etmiyorlar.
Evet çok güzel ürünleri var ama ASUS TR ve SMS Infocomm olarak beceriksizlikleri hat safada.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
ASUS yazdım diye niye kızgın ve üzgün attınız dostlar? Fanboyuyum ama becerememişler cihazı olmamış.

Belirttiğim gibi 3 anakartta aynı sorundan muzdaripse kroniktir ama kabul etmiyorlar.
Evet çok güzel ürünleri var ama ASUS TR ve SMS Infocomm olarak beceriksizlikleri hat safada.
Hangi Cihazmış o? 1'i kötü diye o da kötü olmaz. Rog.Kırmızı.Çizgi.!!!

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Monofiyat.

Sebep:
60 TL'ye düşmüştü bir mekanik klavyesi, ben almıştım. Fakat herkese gönderim sağladılar, bana gönderim sağlamadılar ve siparişimi iptal ettiler. Adalet diye bir şey yok. Herkese gönderiyorlar, kargoya veriyorlar, bana gelince iptal ediyorlar.

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Hangi Cihazmış o? 1'i kötü diye o da kötü olmaz. Rog.Kırmızı.Çizgi.!!!
Rog Strix G531GT. Asus'un ürünlerine lafım yok, yine olsa yine belki ASUS alırım ama 3 kez anakart değişip aynı sorun devam ediyorsa ve hatalarını kabul etmeyip bir daha yollayın bir daha kontrol sağlayalım diyorlarsa ASUS'un yönetim ve kontrol mekanizmalarının çalışmadığını düşünmem yerinde. Bir sefer gitiğinde pardon efendim anakarta ram takmayı unutmuşuz birinde RMA ekibimiz yanlış kargo kodu vermiş bir seferinde RMA talebinizi unutmuşuz bir seferinde pardon iş süreçlerimizin dışında bir durum olmuş deyip 2 ay oyalıyorlarsa saçmalıyorlar demektir.

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
Rog Strix G531GT. Asus'un ürünlerine lafım yok, yine olsa yine belki ASUS alırım ama 3 kez anakart değişip aynı sorun devam ediyorsa ve hatalarını kabul etmeyip bir daha yollayın bir daha kontrol sağlayalım diyorlarsa ASUS'un yönetim ve kontrol mekanizmalarının çalışmadığını düşünmem yerinde. Bir sefer gitiğinde pardon efendim anakarta ram takmayı unutmuşuz birinde RMA ekibimiz yanlış kargo kodu vermiş bir seferinde RMA talebinizi unutmuşuz bir seferinde pardon iş süreçlerimizin dışında bir durum olmuş deyip 2 ay oyalıyorlarsa saçmalıyorlar demektir.
Laptop konusunda o kadar iyi değil. Ama sadece Laptop kullanıp ASUS'a kötü diyemessin. Laptopları kötü dersin.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
İzoly.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube