İtiraf Et S1 B3 : Okulda gizlice yaptığnız şeyler

Silicone Android Uygulaması

emirdemirci1907

Rütbesiz
İfade skoru
426

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727

emirdemirci1907

Rütbesiz
İfade skoru
426

Virtual Guardian

Silver Sample
İfade skoru
1.461
İlkokulda cebimde hep kolonya vardı. İçim gazla dolduğu zaman önce masayı çekip ses çıkartırdım o sırada gazı salardım. Sonra ellerime kolonya dökerdim böylece koku bastırılmış olurdu. Seri katiller bile böyle plan yapamazlar 👍

onatygt

Bronze Sample
İfade skoru
527
Hayalindeki kırmızı Renault Laguna 1'in içinde.
Ortaokulda yazılı ve ders notu kaçırmışlığım var. Sınıfça Almanca yazılısından kopya çekmiştik. 8.sınıf Türkçe yazılısında 5 arkadaş kopya çekmiştik. Tuvaletin havalandırmasına saklanan sigarayı ararken sapık 2 tane vatandaş yüzünden disipline gitmiştim. Sigara benim değildi ama orada olduğunu biliyordum. Sonra sigarayı oradan çıkardım zaten.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Birincisi gizli değil ama bir tane arkadaşım ilk okuldayken pisuvarda işimi görürken pantolonuma bilerek işlemişti bir diğeri resim öğretmeninin bilgisayarı kaldırmaz diye usb'ye gta sa kurup oynamıştık 🤣. Olsa gta 5 kuracaktık.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
Böyle bir cevap olacağını düşündüğüm için girdim konuya zaten. Mesela geçen tp de biri konu açmıştı neyle oynuyorsunuz? Diye bir girdim biri kuşumla oynuyorum bir diğeri çavuşla yazmış.

KS
Tansu Çiller

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Böyle bir cevap olacağını düşündüğüm için girdim konuya zaten. Mesela geçen tp de biri konu açmıştı neyle oynuyorsunuz? Diye bir girdim biri kuşumla oynuyorum bir diğeri çavuşla yazmış.
hocam tp son 1 yıldır vpn ile girilen sitelere döndü

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube