İtiraf et S1 B2 : Linç edileceğinizi düşündüğnüz şeyleri söyleyin.

Silicone Android Uygulaması

Bwoah

Silver Sample
İfade skoru
665
AKP seçmenin 80%'i 50 yaş üstü tayyip anamız tayyip babamız diye bağıran hayattan pek bir beklentisi olmıyan koyun sürüsünden ibarettir

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
zaman/performans anlamında hepsi çöp animeler. Gerçek insanların kullanıldığı filmler varken neden millet 5 yaşındaki çocukların izlediği çizgi filmler gibi grafikleri olan şu bebek şeylerini izliyo millet
Animeleri 5 saniyede özetleyen franko. Vallahi adamsın. :love:

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Bir gün fazla pahalı olmayan bir Rampage, Gamepower ekipman alabilirim.

Çünkü hayatımda hiç bu markaların bir ürününü kullanmadım, haliyle kalitesini merak ediyorum, deneyimlemek istiyorum.
SN-R2 kullanıyordum ve gayet de memnundum. PSU gibi cihazlarına bir şey diyemem ama güzel ekipmanları da var.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Eskiden azılı bir Seagate düşmanıyım. Ayrıca “bence” Razer abartılacak kadar iyi bir firma değil. Kötü ürünleri de var iyi ürünleri olduğu kadar.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
zaman/performans anlamında hepsi çöp animeler. Gerçek insanların kullanıldığı filmler varken neden millet 5 yaşındaki çocukların izlediği çizgi filmler gibi grafikleri olan şu bebek şeylerini izliyo millet
Bazı animelerin hatrı cidden sayılır. Çok anime yok ama çoğu filmdeki, dizideki olmayan derinlik onlarda var.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube