İtalya-Türkiye maçı hakkında

Silicone Android Uygulaması

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Kenan... Şenol da balonun teki bence. Taktiksellik sıfır. Düşüncelerinizi merak ettim. Merih kesinlikle kötü değildi bence, talihsizlik yüzünden kendi kalesine attı diye direkt "çöp" kelimesini yapıştırılmasına karşıyım. Mancini, Türkiye'yi taktiğiyle alt etti.

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
1623445505877.png

mac oncesi dardanel

KS
elden ring fanboy

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
@Juan.S, rezil oynadık, karşısı da aksine çok iyi oynadı, kabul etmek gerek.
Onu demeyen yoktur zaten, Türk oyuncuların çoğu kaliteli topçular fakat dediğim gibi İtalya Türkiye'yi taktiğiyle ağır ezdi. Tabii oyuncu olarak da çürük elma yoktu diyemem. Kenan mesela. Uğurcan da çok yamuk yumuk vuruşlar yaptı. Merih değil de Çağlar biraz sapıttı diyebilirim ben.

rtx 3090

Silver Sample
İfade skoru
577
Kenan... Şenol da balonun teki bence. Taktiksellik sıfır. Düşüncelerinizi merak ettim. Merih kesinlikle kötü değildi bence, talihsizlik yüzünden kendi kalesine attı diye direkt "çöp" kelimesini yapıştırılmasına karşıyım. Mancini, Türkiye'yi taktiğiyle alt etti.
Rezalet oynadık

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Ben kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Karşımızda 33 aydan beri yenilgi almamış, defansif anlamda olduğu kadar ofansif anlamda da çok güçlü olan bir takım vardı. Defans konusunda zaten etten duvarlar, bi fırsat vermediler. Çok iyi kanatları vardı, baskılı oynadılar. Zaten boyu 1.60 olan oyun kurucu cücüğe uyuz oldum, tüm pozisyonlarda rol oynadı neredeyse.

Böyle bir takıma karşı yapabileceklerimiz çok sınırlıydı. Hızlıca çıkmaya çalışıyoruz, ileride adamımız yok devamı gelmiyor falan. Gol zaten atamazdık da beraberliği hedeflemeliydik. O da olmadı maalesef. Kenan ilk yarıda bile forma giymemeliydi. Cengiz olmalıydı hep. Cengiz'i beğendim bu maçta.

Bu maçta ümitli olmamalıydık, yapacağımız en iyi şey beraberlikti zaten. O da olmadı. İsviçre ve Galler önemli olan maçlar. Oradan da bir yenilgi alırsak o zaman sıkıntı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube