İstediğim meslek sayısalda fakat sayısalı yapamıyorum

Silicone Android Uygulaması

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Hayatın bir meslekten ibaret değil. Daha ilgi alanlarına dair coook meslek kesfedersin ileride. Sevmediğin derslerin olduğu bölümü okumak ilk başta normal gelse de ileride illallah ettirebilir. Sayısalda bizim arkadaşlardan bildiğim kadarıyla 6 mı 8 saat mi ne matematik var. Yanında fizik kimya biyoloji de işleniyor tabii. 2 sene boyunca bunları göreceksin ve bir süre sonra sıkılıp bırakma ihtimalin var.

Bu yüzden notunun iyi olduğu veya meslek türlerinin fazla olduğu bölümden yürümek yerine ilgi alanına en çok hangi bölüm uyuyorsa oradan yuru.

Shaw4543

Gold Sample
İfade skoru
3.471
İlgi alanından yürümelisin ancak istediğin meslek sayısalda. İyice düşün hocam, vaktin var daha. Bir de 9.sınıf matematiğinden vs. sıkılıyorsan 11-12 sınıfta daha beter konular var.

659948849

Gold Sample
İfade skoru
2.067
Dedıklerınızde ufak bir çelişki var gibi. Istedıgın meslek sayısaldaysa ve sayısal yapamıyorsan asıl mesleğin başka bölümde olabilir ya da hayvan gibi çalışıp sayısalı oturtman gerekir.
Bir doktorun matematik veya fizikle işi kalmıyor aslına bakarsan. Birçok kişinin sayısalda iki yapamadığı taraf vardır kimya, biyoloji, fizik üçlemesi ve ya başlı başına matematik.

KS
0
İfade skoru
358
Yani dediğiniz gibi 11-12'de çok zor diyorlar sayısala bizim fizik hocası yanlışıkla bile sayısal seçmeyin demişti :D Sanırsam dil okumayı düşünüyorum. Liseyi bitirdikten sonra MSÜ veya POMEM-PMYO alımları olursa onlardan birine katılacağım.

Son düzenleme:

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
Yaşam amacını bir kenara bırakıp ders çalışman lazım. Ya da kendin imkanlarınla istediğin mesleği okul olmadan öğrenir ve farklı bir yoldan para kazanmaya çalışırsın. Nasıl bilmiyorum ama.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube