İşlemcinin kenarlarına termal macun bulaştı

Silicone Android Uygulaması
KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Dediğiniz gibi yaptım. Tırnaklarım uzun olmadığı için cikintiyi tam kavrayamadım ve biraz da köşelerinden tutup yapmaya çalıştım. Pinlere dikkat etmeye çalışıp birazcık ben, birazcık peçete dokundu sanırım ama herhangi bir yamuk pin göremedim.

Genel olarak kenarları temizledim ama birazcık artık var, tekrar temizleyeceğim şimdi. Ama bir şey fark ettim, pinlere gelmese de işlemcinin altına termal macun bulaşmış. Örnek resim üzerinde göstermeye çalışacağım.
IMG_20210702_142022.jpg

Gördüğüm kadarıyla pinlere kadar gitmiyordu ama buna benzer bir şeydi. Hafif kolonyalı peçeteyle yavaşça dışa doğru sileyim diyorum, doğru muyum?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kulak çöpüyle de temizleyebilirsin :astalavistababy:
Peçete bile birazcık yapisiyordu, o hepten yapışmaz mı? :D

Öyle de daha kolay olur gibi ama emin olamadım.

KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Geçmiş olsun hocam. Bir sıkıntı olursa yazarsınız buradan.
Hocam çok mu kötü yani? o_O
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar, kenarları temizledim. İşlemcinin altındaki o kısmı da HDD'ninin yanında gelen aşağıdaki paketin kenarları ile temizledim. Kağıttan biraz daha sert gibi, en azından daha dik duruyor. Bununla yavaşça temizledim zaten, bir sorun olur mu?
IMG_20210702_151538.jpg

Pek belli olmuyor, göremedim ve sanmıyorum ama pinin birisinin kenarında, dibinde birazcık macun kalmışsa ne olur? Bir sorun yaratır mı? Büyüteç bulup bakmayı düşünüyorum, gerek yok mu?

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube