iPhone SE 2 2020 alinir mi?

Silicone Android Uygulaması

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Cebimde kaldırım taşı taşımak istemiyorum, küçük ekranlı ve hafif bir telefon arıyorum. Oyun oynamıyorum ve dizi izlemiyorum, alınır mi? Snapchat-Tiktok gibi uygulamalar kullanacağım sadece, bataryası üzer mi? Günde en fazla 5-6 saat telefona bakıyorum.

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Alınır. Performans, yazılım gibi artıları vardır. Öte yandan pil, kamera(A52 bile daha iyi), ekran konusunda üzebilir. Bence alınır.
Kamera konusunda 4-5 bin aralığının zaten en iyi kameralarından birine sahip A52. Ondan bile iyi diyip üzer demeniz saçma olmuş. Daha iyisi isteniyorsa amiral gemisi bakılmalı. Bütçesine göre üzüleceği bir şey göremiyorum ben ortada.

KS
Toji Fushiguro

Toji Fushiguro

Gold Sample
İfade skoru
5.275
Alınır, büyük ekran seviyorsanız 2.el x,8plus, xr da bakılabilir.
Cebimde kaldırım taşı taşımak istemiyorum, küçük ekranlı ve hafif bir telefon arıyorum.
Ayrica ikinci el dusunmuyorum.

Tam şarjla 5-6 saat sosyal medyada ekran süresi verebildiğini söylüyor kullanıcılar. Rakiplerine nazaran fena olmayan da bir kamerası var, alınır kısaca.
Kamera benim icin cok onemli degil, surekli fotograf ceken birisi degilim. Ortalama ustu olmasi yeterli.

Oyun oynamam dersen kesinlikle alınır, kullanım sürene göre bataryası gayet yeterli olur.
Ara sira kucuk indie oyunlar oynarim diye dusunuyorum, onlar bataryayi cok zorlamaz zaten.

Peki aksesuarli kutu icin fazladan 300 lira vermeye deger mi? Aksesuarsiz almayi dusunuyorum ben, ayri olarak TWS alacagim icin kulakliga ihtiyacim olmayacak. Sarj cihazini da TWS ile birlikte alirim diye dusundum.

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Peki aksesuarli kutu icin fazladan 300 lira vermeye deger mi? Aksesuarsiz almayi dusunuyorum ben, ayri olarak TWS alacagim icin kulakliga ihtiyacim olmayacak. Sarj cihazini da TWS ile birlikte alirim diye dusundum.
Ben aksesuarsız almıştım, zaten içinden çıkan 5W adaptör pek işini görmez.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube