İnternetten bedava bir hostingle Searx kullanabilir miyim?

Silicone Android Uygulaması

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Elin sunucusuna bağlanma fikri hiç hoşuma gitmiyor benim de aklıma bu geldi.
Zaten sadece ben kullanacağım için sıkıntı da olmaz herhalde donanım mevzusu.
Şimdi sorularım: Bu beleş hostinglere güvenilir mi, güvenilirlerin adları neler ve yapacağım şey mantıklı ve imkanlı mı?

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
İfade skoru
358
Kullanırsın ancak iyi bir deneyim almazsın bence. @Kreato 'nun instance'i var onu kullan bence.

Bence direkt Public instances'lerden almalı Kreato'ya güvenmiyorum anlamına gelmesin bu ama sadece response time olarak daha iyi sonuçlar var.

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Ben 12 ay ücretsiz Amazon AWS ile kendimkini hostuluyorum. 10gb (aylık) transfer sınırını 3 cihazla daha geçmedim. Freenom'dan da .cf uzantılı 1 yıllık ücretsiz alan adı aldım, cloudflare (spyware deniliyor ama yapacak bir şeyim yok) üzerinden aws ye bağladım 2 ay falan oldu şuana kadar sorun yaşamadım. Biraz karışık anlatmış olabilirim. :D

Son düzenleme:
İfade skoru
358
Ben 12 ay ücretsiz Amazon AWS ile kendimkini hostuluyorum. 10gb transfer sınırını 3 cihazla daha geçmedim. Freenom'dan da .cf uzantılı 1 yıllık ücretsiz alan adı aldım, cloudflare (spyware deniliyor ama yapacak bir şeyim yok) üzerinden aws ye bağladım 2 ay falan oldu şuana kadar sorun yaşamadım.
12 ay bittikten sonra tekrar açabiliyor muyuz? Farklı bir yöntemle.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ben 12 ay ücretsiz Amazon AWS ile kendimkini hostuluyorum. 10gb transfer sınırını 3 cihazla daha geçmedim. Freenom'dan da .cf uzantılı 1 yıllık ücretsiz alan adı aldım, cloudflare (spyware deniliyor ama yapacak bir şeyim yok) üzerinden aws ye bağladım 2 ay falan oldu şuana kadar sorun yaşamadım. Biraz karışık anlatmış olabilirim. :D
hocam ben anlayacağımı anladım sanırım ama benim hedef full beleş.
Ben bedava hosting bakacağım sanırım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir sorum daha var aklıma gelmişken, sallıyorum public instance kullanacağım, seçeceğik server neye göre olmalı ve o kişi ne aradığımı görebilir mi.

İfade skoru
358
hocam ben anlayacağımı anladım sanırım ama benim hedef full beleş.
Ben bedava hosting bakacağım sanırım.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bir sorum daha var aklıma gelmişken, sallıyorum public instance kullanacağım, seçeceğik server neye göre olmalı ve o kişi ne aradığımı görebilir mi.
Kullancaksanız önerimdir. Response time olarakta çok iyi gayet iyi denediğinizde hızı görebilirsiniz (y)
https://start.paulgo.io/

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
İfade skoru
358
Peki seçme sebebim ne olmalı, ya d kendim bir instance seçeceksem kriterim ne olmalı?
Öncelikle Response time olarak gayet gayet çok hızlı. Kriter olarak Country, TLS CSP HTML, Certificate olarak bunlara dikkat edebilirsiniz. Benim bu kriterlere göre tercihim size attığım oldu.

KS
G

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Öncelikle Response time olarak gayet gayet çok hızlı. Kriter olarak Country, TLS CSP HTML, Certificate olarak bunlara dikkat edebilirsiniz. Benim bu kriterlere göre tercihim size attığım oldu.
Peki searx.neocities.org hakkında ne düşünüyorsunuz. Her açılışta rasgele seçmesi hoşuma gitti.

İfade skoru
358
Peki searx.neocities.org hakkında ne düşünüyorsunuz. Her açılışta rasgele seçmesi hoşuma gitti.
Hmm aslında güzel ama pek güvenli sayılmayabilir diye tahmin ediyorum çünkü sürekli farklı bir instance'den tarıyor. Fakat tabii ki karar sizindir. @ensar hocamda instance önerebilir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube