İnternet Erişimi kategorisi açılabilir mi?

Silicone Android Uygulaması
KS
erengore

erengore

Bronze Sample
İfade skoru
451
Ben de gözükmüyor. Yeni konu aç tuşuna basınca bir türlü göremedim. İnternet Araçlarını gördüm sanırım bir tek. Heh şimdi gördüm tamamdır kusura bakmayın aşağılardaymış biraz. Gözümden kaçmış.
Var.

Benim de öyle. Hatta adım da bir TP-Link modeminin adından geliyor :)
TD-W9970 modeli :).

TP-Link hiç sevmemişimdir hocam. Bazı modemlerinde (Hepsi demiyorum. Bazı cihazları çok iyi.) kopma ve menzil problemi yaşayanlar gördüm. Ancak yeni çıkardıkları modeller iyi gibi duruyor. Bu arada TP-Link mi kullanıyorsunuz?

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Bu arada TP-Link mi kullanıyorsunuz?
Evet. TD-W9970 kullanıyorum. Root falan atmak hoşuma gidiyor, nasıl diyeyim böyle özgür gibi ama kendi imkanlarımla JS bilmediğim için kısıtlı biraz. Kablolu güzel modem de kablosuz ? TD864W vardı hatta Access Point olarak kullanıyorum, onun menzili daha iyi kaç yıllık olmasına rağmen.

KS
erengore

erengore

Bronze Sample
İfade skoru
451
@9970, Ben de FTTH altyapımda Asus RT-AX82U kullanıyorum. 220 metrekareyi doyuruyor cihaz. Kablosuz'da 13 cihaz bağlı ama ping yok. Kendi cihazımı seviyorum. Allah herkese nasip etsin. Bu arada hangi İSS'den hizmet alıyorsunuz?

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
@9970, Ben de FTTH altyapımda Asus RT-AX82U kullanıyorum. 220 metrekareyi doyuruyor cihaz. Kablosuz'da 13 cihaz bağlı ama ping yok. Kendi cihazımı seviyorum. Allah herkese nasip etsin. Bu arada hangi İSS'den hizmet alıyorsunuz?
Turk Telekom, değerler de böyle:

1619564740566.png

1619564810941.png

Download için Speedtest'te verdikleri paket gözüksün diye arttırdıkları 1-2 Mbps hızı azıcık da upload için yapsalar çok hoş olur.

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Alım Gücü değerlerine ve hatta gelen Maks Data'ya bakınca saha dolabı herhalde evinizde :).
Vallahi ben bulamıyorum saha dolabını. Adres sorgulaması da bozuldu, evin numarası çıkmıyor. O kadar gezdim etrafı birkaç tane fotoğraf çekip atayım belki siz biliyorsunuzdur. Pek tahmin etmiyorum onların olduğunu ama mümkün.

indir (2).jpg

Balkondan kafamı çıkarınca böyle bir şey görünüyor muhtemelen bu.

KS
erengore

erengore

Bronze Sample
İfade skoru
451
Vallahi ben bulamıyorum saha dolabını. Adres sorgulaması da bozuldu, evin numarası çıkmıyor. O kadar gezdim etrafı birkaç tane fotoğraf çekip atayım belki siz biliyorsunuzdur. Pek tahmin etmiyorum onların olduğunu ama mümkün.

6721 numaralı eki görüntüle

Balkondan kafamı çıkarınca böyle bir şey görünüyor muhtemelen bu.
Evet bu :).

Çaktırmayın, Bolu'da olup olmadığınızı kontrol etmeye çalışıyorum :). Allah bilir siz bunu tahmin etmiş, internetten bir saha dolabı resmi yüklemişsinizdir ?

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Evet bu :).

Çaktırmayın, Bolu'da olup olmadığınızı kontrol etmeye çalışıyorum :). Allah bilir siz bunu tahmin etmiş, internetten bir saha dolabı resmi yüklemişsinizdir ?

Evet o fotoğraf internettendi. Gerçeği bu.

20210429_153102.jpg

Hatta o kadar eski ki logoya bakın :D

1619701645945.png

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
Otların arasında bir garibim fiber ?. Yine bizim buradaki kutulardan daha iyi durumda gözüküyor.
Vallahi port bitmiş karşı komşu muzdarip. Yeni 3 blok ev yapılıyor FTTH gelirse artık ?. Açık Kapı'ya yazdım da yok VDSL var neyinize yetmiyor gibi bir cevap geldi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube