İntel grafikleri kontrol merkezi ne işe yarar?

Silicone Android Uygulaması

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Çok önemli bir faydası var mı bunun? Eski bir uygulamaları vardı onun yerine bu gelmişti. Tam olarak vasfı nedir? Hiç ayar ellemiyorum sadece driver güncelliyorum. Onu da assistant ile hallediyorum. Eğer bir vasfı yoksa sileceğim, bir sıkıntısı olur mu?

1622029166192.png

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Hem ekran ve video ayarlarını hem de oyun ayarlarınızı ayarlamanıza daha kolay bir hale getirir. Standart Windows ayarları panelinin izin vermediği birçok şey yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, ayarların gerçekten ne olduğunu açıkça anlatan bir yardım geliştirmiştir.

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Tamamdır sağ olasın. :*
Hatta burada bununla alakalı bir konu da var:

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Mevcut sisteminde harici ekran kartı varsa silebilirsin ancak laptop kullanıyorsan silmeni önermem.
Silmiştim. 😬 Olmadı geri yüklerim çok zor değil.
Neden önermezsin peki? Ne yapıyor ki?
Driver olarak bir sürü intel şeyi indirildi pcye zaten. Bunlara da ayrı gıcık oluyorum.

1622036325177.png

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Silmiştim. 😬 Olmadı geri yüklerim çok zor değil.
Neden önermezsin peki? Ne yapıyor ki?
Driver olarak bir sürü intel şeyi indirildi pcye zaten. Bunlara da ayrı gıcık oluyorum.

20943 numaralı eki görüntüle
Biraz daha fazla güç tüketebilir normale göre laptop ise. Bir sıkıntı olmaz yoksa.

Sürücüyü UWP olarak yüklediyse silmende hiçbir sakınca yok.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Biraz daha fazla güç tüketebilir normale göre laptop ise. Bir sıkıntı olmaz yoksa.
Evet laptop fakat hep şarjda takılı. Sadece bir yere gidersem ve işim varsa alıyorum.
Sürücüyü UWP olarak yüklediyse silmende hiçbir sakınca yok.
Normalde sürücü ile şu program geliyordu fakat bu programda bunun ömrü bitiyor, programı yeniledik, bunu sil bunu yükle diyordu bende tamam demiştim. Öyle indirmişti.

Şu vardı;

1622036528577.png

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube