İlledelinux'un dağıtım olmadığını iddia edenler

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hasanmerkit

Gold Sample
İfade skoru
908
Dağıtım değil diye iddia edenler ya kanıtlayın ya da susun.
Dağıtım olup olmadığını merak ettiğim için soru sormuştum sadece.

Sizlerden gerçekten bıktım.
Belli ki geçmişte çok eleştiri almışsınız yada birileri çıkıp "Sistemin dağıtım değil!" demiş. Ama böyle yapmak yerine negatifleri hayatınızdan çıkarın.

Mesela burada güzel bir matematik işlemi var:,
(+) + (-) = (-) # Negatif insanlarla aynı yerde olmayın. Sonuç negatif olur.
(+) / (-) = (-) # Negatif insanlar için kendinizi parçalamayın. Sonuç negatif olur.
(+) - (-) = (+) # Negatif insanları hayatınızdan çıkarın. Sonuç POZİTİF OLUR.

Kanıt olmadan derdiniz nedir anlayamıyorum. Kanıt olana kadar bu foruma da uğramayacağım. İstediğiniz zaten budur, rahat edin.
Mesajda "İlledelinux dağıtım değildir" diye bir cümle veya bunu çağdaştıracak hiçbir şey bulamadım. Elli kere okudum bende mi sorun var anlamadım.

Forumu bırakıp giderek sadece sizi seven insanları üzer, İlledelinux kullanıcısı kaybedersiniz.

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Artık gereksiz uzatıyorsun, yahu sen ne yazmışsın da böyle davranıyorsun burada sinirlerim zıpladı resmen. Sanki adamın annesine küfür etmiş gibi konuşuyorsun.
Gereksiz uzatma degil sadece cevap yaziyorum.
Karakterim boyle yapabilecegim bir sey yok, zaten ezmeye kalkan birine yazmadigim kalmazdi.
Insanlari uzmek hosuma gitmiyor.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Gereksiz uzatma degil sadece cevap yaziyorum.
Karakterim boyle yapabilecegim bir sey yok, zaten ezmeye kalkan birine yazmadigim kalmazdi.
Insanlari uzmek hosuma gitmiyor.
Çok üzerler seni hayatta, böyle olma değişmeye çalış.

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Olayı maalesef kimse anlamamış.

O başlığa dikkat ederseniz, biri soru soruyor ve soruyu cevaplıyorum. Kızmaca falan yok, fakat ardından tekrar illedelinux dağıtım değil mi diye soruyor,cevap vermeme rağmen iki defa üst üste neden soruluyor.
Mal ortada istediğiniz gibi incelersiniz, kullanırsınız, kurarsınız, ortada olan ve incelenmesi gizli-kapaklı olmayan bir ürünü tekrar tekrar sormanın anlamı nedir.
Bunu iyi niyete nasıl bağlayabilirim

Herkese açık paylaşılmış bir ürünü incelemeni engelleyen mi var da hangi foruma gitsem benzer sorular ve benzer iftiralarla karşılaşıyorum.
Bu bir benim alınmam değildir, dolaylı olarak gerçeği saptırmaya çalışmaktır.
Bunu yaşla falan da ilgisi yok, bu ülkede bir şeyler yapan çok kişi tarafından sevilmiyor kardeşim, bunu yıllardır görüyorum.
Bu soru gibi sorulan aslında sorgulama olan da bunlardan biri, arkasında asla iyi niyet yok, olsaydı zaten cevap verdiğim halde iki defa üstüste sorulmazdı.

insanımsı arkadaşa kızmadım, sadece uyardım.
Ayrıca bu başlıkta da gördüğüm kadarıyla isteyenden çok istemeyen var.
İsteyen arkadaşlardan özür diliyorum ve bu son yazım olsun.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube