İlledelinux'un dağıtım olmadığını iddia edenler

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Basta forum yetkilileri olmak uzere butun ardadaslar yaptigim bu gerizekalilik adina sizden de ozur dilerim.
Ulan niye özür diliyorsun ? Küfür mü ettin, annesine-babasına mı sövdün ? Kendinizi bu kadar ezdirmeyin ya!

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Basta forum yetkilileri olmak uzere butun ardadaslar yaptigim bu gerizekalilik adina sizden de ozur dilerim.

Hocam siz bir yanlışlık yapmadınız ki. Vedat hocam eskiden böyle olaylar yaşadığından dolayı sorulunca sinirleniyor ve forumu bırakıyor.

Hyphast

Silver Sample
İfade skoru
1.067
@insanimsi
Az önce baktım konuya, özür dileyecek veya kendine hakaret edecek bir şey söylememişsin. Saygısızlık falan da yapmamışsın. Cümlenin sonunda soru işareti olmasa bile soru sorduğun bariz. Hiçbir suçun yok, kendi üstüne bu şekilde gitmene gerek yok.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Vedat hocamin birini ezmek icin ya da gereksiz kaprisleri icin boyle davranacagini sanmam, ben sadece ozur diliyorum.
Daha onceki TPden ayrilmasini da okudugum icin ve neye sinirlendigini bildigim icin buna gore konusmaliydim.
Artık gereksiz uzatıyorsun, yahu sen ne yazmışsın da böyle davranıyorsun burada sinirlerim zıpladı resmen. Sanki adamın annesine küfür etmiş gibi konuşuyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube