İlledelinux Mate kullanıma hazır

Silicone Android Uygulaması

[[HYPERLINK BLOCKED]]

Gold Sample
İfade skoru
1.392
Hocam Mate sürümünün biraz daha deneyimli kişiler için bir Barebones yani içinde masaüstü ortamı bile olmayan bir kalıp çok hoş olurdu açıkçası.

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
@illedelinux hocam ne zaman yeni kernele geçeceksiniz hala 4.19 kullanıyorsunuz

Bu Debian Stable, o nedenle stabil kernel olmak zorunda ama sistemde kendim geliştirdiğim kernel kurulum aracı var, onunla tek tık ile üç farklı kernel kurulabiliyor. Yani kerneli beğenmeyen bir dakika içinde ve tek tık ile yeni kernele geçebiliyor.

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Hocam Mate sürümünün biraz daha deneyimli kişiler için bir Barebones yani içinde masaüstü ortamı bile olmayan bir kalıp çok hoş olurdu açıkçası.

Onun için 32 bit ve 64 bit iki tane JWM kalıbı paylaştım, onlar boştur, kullanıcının kendisi istediği gibi özelleştirir.
Bu sürümü saf bırakmak adına öyle bir şey eklemedim, ancak yakında farklı bir paylaşımda bulunacağım, herkesi Openbox'çu yapacağım ama dağıtım değil, paket paylaşımı yapacağım.:)

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Merakımdan sordum yemiyeceğim. Telefonum Xiaomi ve butonlar tamamen aynı olunca sormak istedim.

Sadece sorsaydın sorun olmazdı ama ısrarla üstüste mesaj atıp da ahan da benziyor, çalmışsın der gibi davrandın, sorun bundan çıktı.
Piyasa paylaşılan ikonlar veya diğer araçlar sadece bir kişiye özel değil, sonuçta herkes kullansın diye yapılmış, eğer benziyorsa bu kopya olduğu anlamına gelmez, sadece benzeyebilir veya tesadüf olabilir ki, bu dağıtımı yaparken ne başka bir bilgisayara ne de bir telefon tablete bakmamışımdır, içimden böyle geldi böyle yaptım. Yani içimden geldiği gibi yaptığım ve emek verdiğim bir çalışmaya ısrarla ahan da benziyor dedin mi insanı zan altında bırakırsın. Sanki kopya çekilmiş gibi insan emeğini hiçe saymış olursun.
Oysa bu dağıtım bu forumdaki gençlerin zevkine göre ama tamamen kendi düşünceme dayanarak yapıldı.

Ayrıca ikon ve temalar piyasada paylaşılan özgür yazılımcı GitHub elemanlarının paylaşımıdır.
Dağıtımı indir, ikon ve temaya bak sonra burada paylaşıldığını göreceksin.

Son düzenleme:

Myclabs

Silver Sample
İfade skoru
501
Bugüne kadar görünümden ziyade sadece hafif olmasına özen gösteriyordum ama bu sürüm görünüm ve kullanışlılık için özel olarak geliştirildi. Teşekkürler:)
Ben çok şanslıyım galiba. Tam istediğim bir şeydi bu! Hafif olmasını istiyordum (Özellikle), ama görünümünün de güzel olduğunu görmek istedim, ve biri bana Tiny Core önermişti (Bu forumda değil), bende görünümü hem güzel olan hem de hafif olan dağıtım demek ki yok diye düşündüm. Ama bu bana çok iyi geldi. Mint neden denemedin derseniz, RST modu kapat demişti, kapattım, bilgisayarda bu sefer Windows açılmadı, o yüzden vazgeçtim. Aradığımı buldum!

Goodbye Blue Sky

Platinum Sample
İfade skoru
7.328
Ben çok şanslıyım galiba. Tam istediğim bir şeydi bu! Hafif olmasını istiyordum (Özellikle), ama görünümünün de güzel olduğunu görmek istedim, ve biri bana Tiny Core önermişti (Bu forumda değil), bende görünümü hem güzel olan hem de hafif olan dağıtım demek ki yok diye düşündüm. Ama bu bana çok iyi geldi. Mint neden denemedin derseniz, RST modu kapat demişti, kapattım, bilgisayarda bu sefer Windows açılmadı, o yüzden vazgeçtim. Aradığımı buldum!
Hocam tiny core linux ayaklı çöp kutuları için, dedem yaşındakiler için tiny core.
Konu aç önerelim ama eğer cidden kötü bir makineyse illedelinux JWM ve openbox mis gibi olur.

Myclabs

Silver Sample
İfade skoru
501
Konu aç önerelim ama eğer cidden kötü bir makineyse illedelinux JWM ve openbox mis gibi olur.
O kadar da kötü değil. İnterface yi çok sevdim bu arada. Benim konu açmama gerek yok şimdi, ben aradığımı buldum zaten :D

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube