İlledelinux artık Neofetch'de

Silicone Android Uygulaması

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Bir çok arkadaş sağolsunlar İlledelinux'un Neofetch'de olmasında ısrar etmişlerdi, benim de pek yapasım yoktu ama ne olduysa sonradan kafama takıldı.
Beni bir hayli uğraştırdı ama sonunda yapmayı başardım, İlledelinux'u artık Neofetch'de görebilirsiniz.
Israr eden arkadaşlara teşekkürler, onlar olmasaydı asla uğraşmazdım:)
Şu anda en iyi böyle oluyor, rengini mavi yapmak istedim ama o da çok soluk kaldı, bence en iyi hali böyle.

illedelinux-neofetch.png

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Bir çok arkadaş sağolsunlar İlledelinux'un Neofetch'de olmasında ısrar etmişlerdi, benim de pek yapasım yoktu ama ne olduysa sonradan kafama takıldı.
Beni bir hayli uğraştırdı ama sonunda yapmayı başardım, İlledelinux'u artık Neofetch'de görebilirsiniz.
Şu anda en iyi böyle oluyor, rengini mavi yapmak istedim ama o da çok soluk kaldı, bence en iyi hali böyle.

21317 numaralı eki görüntüle
Yakışır. :cool:

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755

21317 numaralı eki görüntüle
Çok iyi olmuş hocam ellerinize sağlık. Conky'ler mi değişti o aklıma takıldı ?

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Çok iyi olmuş hocam ellerinize sağlık. Conky'ler mi değişti o aklıma takıldı ?

Teşekkürler, senin ısrarın sonucu bu işi de başardık, yoksa hiç yapasım yoktu:)

Conky'ler'in sayısını arttırdım, şu anda sekiz tane birbirinden farklı Conky var ve onun için bir araç yaptım, tek tık ile istediğini seçebiliyorsun.

conky.png

baycoder

Gold Sample
İfade skoru
755
Rica ederim hocam. Her zaman dediğim gibi ben 16 yaşında bir genç olarak böyle işleri yapanları büyük tebrik ediyorum. Her zaman böyle YERLİ VE MİLLİ dağıtımları desteklemeye çalışıyorum. Elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum. Bu dönemlerde sizi de birazcık sıkıyor,daraltıyor olabilirim. Ama bu benim birşeyler yapmaya ve desteklemeye çalıştığımdandır. :) Eğer birşeye ihtiyacınız olursa her zaman bana özelden veya buradan yazabilirsiniz hocam,elimden geleni yapmaya çalışırım. :)

parallel

Platinum Sample
İfade skoru
5.460

Conky'ler'in sayısını arttırdım, şu anda sekiz tane birbirinden farklı Conky var ve onun için bir araç yaptım, tek tık ile istediğini seçebiliyorsun.

21330 numaralı eki görüntüle

Transparantlığı Compositor ile mi sağlıyorsunuz hocam?

KS
illedelinux

illedelinux

Silver Sample
İfade skoru
4.646
Rica ederim hocam. Her zaman dediğim gibi ben 16 yaşında bir genç olarak böyle işleri yapanları büyük tebrik ediyorum. Her zaman böyle YERLİ VE MİLLİ dağıtımları desteklemeye çalışıyorum. Elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum. Bu dönemlerde sizi de birazcık sıkıyor,daraltıyor olabilirim. Ama bu benim birşeyler yapmaya ve desteklemeye çalıştığımdandır. :) Eğer birşeye ihtiyacınız olursa her zaman bana özelden veya buradan yazabilirsiniz hocam,elimden geleni yapmaya çalışırım. :)

Hayır beni sıkmıyorsun, aksine görüş alışverişinde bulunuyoruz.

Conky aracını beğendin mi?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Transparantlığı Compositor ile mi sağlıyorsunuz hocam?

Conky'leri kastediyorsan, sekiz tane var, kimisi Compositör ile kimsi kendinden.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube