İlk öpüşme anınız

Silicone Android Uygulaması

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Hocam köpekle aşk yaşamak yani...
Amcamın dükkanındaydım, kapının arkasında bu Karlos denilen av köpeği vardı. Amcam bi' 20 dakikalığına falan bana emanet etti. Sonra dükkanda tek kaldığımda bu kapı bir açılmayasın mı? Ben o sıralar küçüktüm, köpeklerden korkuyordum. Dükkanın dış kapısını koşa koşa kapattım, dışarı kaçar falan şimdi. Sonra biraz da dükkanda turladım. Elime metreyi atıp vs attım köpekle (amacı sadece oyundu ama olsun) en sonunda yoruldum, oturdum koltuğa ve o sırada üstüme çıkıp yüzümün her yerini yaladı. Tabii buna dudağım falan da dahil.

Ve bu sırada da köpeklerden korkum tamamen gitti. "Korkuyu yenmenin en iyi yolu korkuyla yüzleşmektir" lafı cidden doğru bir laf.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Yok. ?
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şey olur mu geçen ay sınıfa girerken kızın teki ile dudak dudağa geliyorduk, tek sorun kızdan 10cm uzun olduğum için dudağı yerine saçı gelmişti.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
İlkokulda aptal bir kız matematik dersinde uyurken yanağımdan öpmüştü. Küfür edip, tuvalete yanağımı silmeye gitmek için hocadan izin istemiştim.

Ortaokulda, mezuniyette bir kız (aynı gün toplam 3 kişi geldi ?) dansa kaldırmaya çalıştı. En sevmediğim şeylerden biridir dans etmek. Kabul etmedim. O da öptü. "Senin kafanı *******." dedim. Masadaki su şisesiyle yüzümü yıkadım.

Bu yaşlarda öpüşmeyi anlamsız buluyorum.
Playboy ya, biliyorsun bu işi...

İfade skoru
774
Hocam tutcaksın kızı boğazdan, hop kendine çekeceksin. Sonra yanlamasına dudağa yapışacaksın, vakumu açacaksın başlayacaksın vakumlamaya. Kızın diline değdireceksin dilini. O seninkini emecek, sen onunkini.
4256 numaralı eki görüntüle
Hocam böyle, ben çizdim.
1618984438522.png

Boğaz deyince aklıma bu geldi xd.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube