İlk defa içeceğim

Silicone Android Uygulaması

esek sipasi

Silver Sample
İfade skoru
576
Toplanıp icicez. Bir arkadaş daha önce çok içmiş onda sıkıntı yok ama biz sıkıntısyiz. Ne almalıyız? 50 lik Bomonti filtresiz bize uyar mi?
Biz kafa yapmasını istemiyoruz yapsa bile çok çok az olsun. Ayrıca ağız kokusu da olamasa iyi olur ne önerirsiniz?

Lunix sakın konuya yazma

Amiral Tulpar

Silver Sample
İfade skoru
1.084
Bira acı gelebilir. Alkol oranlarına bakarak için, şekil şukul ayağına Kırmızı Tuborg'u falan kafaya dikmeyin.

Lpg Kaçakçisi

Gold Sample
İfade skoru
468
Tuborg al burnunu kapat Bismillah de bitene kadar iç.
Birileri angry atmış ama ironi yaptığımı anlamanı beklerdim (!) koymama gerek yok diye düşünmüştüm. Yanılmışım.

Son düzenleme:

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
Efes Light gibi hafif şeyleri deneyebilirsiniz. Öyle iki üç şişeyle kafayı bulmazsınız. 8-9 biraya kadar çakırkeyif dahi olmuyorum ben.
"Volim" deneyebilirsiniz. Bizimkiler bugün okula getirmişti. Pek kafa yapmıyor, koku da yoktu. Limonlu olanını almışlardı.
Volim'in olayı ucuza kafa yapması zaten.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421

Yiğit KAMURAY

Gold Sample
İfade skoru
2.205
En az kafa yapıcak ve başlangıç için uygun olan Efes light mı
Light biralardan hepsi olur. Fiyatı ve çoğu kişinin beğenmesi sebebiyle Efes Light dedim. Kişisel zevke kalıyor burada. 15-20 şişe içsem kafa yapmaz benim dayanıklılığımda Efes Light. Şahsen beğenmiyorum light biraları ama başlangıç için uygun.

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
kafa yapmaktan soz etmedim ki tadi berbat bir icecek
konu sahibi kafa yapmaktan söz ediyor, ilk kez içen adamı rakı kör eder ayrıca bira sevenler de çok var. Alman bi' arkadaşım var, salsan kusana kadar içer bira mesela :ROFLMAO:
Mesajlar otomatik birleştirildi:

hangi markanın hangi çeşitini alak
Arkadaşın dediği gibi efes light olur, Carlsberg olur... Volim'in alkol oranı biraz daha yüksektir ama tadını daha çok seversin muhtemelen. Yavaş yavaş bi Volim de içebilirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube