İlk defa anime izleyecek birisine anime önerisi

Silicone Android Uygulaması

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Daha önce hiç anime izlemedim, boş zamanım da bol olduğu için anime türünü denemek istiyorum, seversem yeni animeler izlemeye devam ederim, sevmezsem de devam etmem.

İlk defa anime izleyecek birisine hangi animeyi/animeleri önerirsiniz? Ve hangi güvenilir bir siteden/sitelerden anime izleyebilirim?

Benim gibi ilk defa anime izleyecek kişilere "Bunny Girl Senpai" (adını yanlış yazmamışımdır umarım) isimli bir animeyi öneriyorlar, sebebi nedir?

erngnc

Rütbesiz
İfade skoru
72
Daha önce hiç anime izlemedim, boş zamanım da bol olduğu için anime türünü denemek istiyorum, seversem yeni animeler izlemeye devam ederim, sevmezsem de devam etmem.

İlk defa anime izleyecek birisine hangi animeyi/animeleri önerirsiniz? Ve hangi güvenilir bir siteden/sitelerden anime izleyebilirim?

Benim gibi ilk defa anime izleyecek kişilere "Bunny Girl Senpai" (adını yanlış yazmamışımdır umarım) isimli bir animeyi öneriyorlar, sebebi nedir?
Çok kısa bir anime olması ve konusunun zevkli sayılabilecek olmasından sanırım. Ben izledim ama çok hoşuma gitmedi. Yeni başlayan filan çok fark etmez ama bence Boku No Hero Academia'yı izlemelisin. Benim çok hoşuma gitti 5. sezonuda çıkan ve yaklaşık 100 bölümlük bir anime. İzlemesi uzun sürebilir ama benim bayağı hoşuma gitmişti. Zaten benimde 2. izlediğim anime buydu.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Death Note ile başlamak gelenek gibi bir şey fakat “güç” savaşı tarzı şeylerden hoşlanmıyorsan pek sevmezsin. Ben Dr. Stone ve Demon Slayer ile başlamanı öneririm.
Ben Death Note'un Netflix versiyonunu izlemiştim, ve sevmiştim, anime versiyonu ile Netflix versiyonu aynı şeyler mi?
Bunny Girl Senpai kesinlikle @epica59'un profil fotoğrafında olandır. 😉 @Akif9748
@epica59'un profil fotoğrafını da seviyorum bu arada, her gördüğümde bakmadan geçemiyorum :D

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Ben Death Note'un Netflix versiyonunu izlemiştim, ve sevmiştim, anime versiyonu ile Netflix versiyonu aynı şeyler mi?
Alakası yok diyebilirim hocam. Ben de sizin gibi ilk Netflix’in yaptığı filmi izlemiştim ve bayağı hoşuma gitmişti. Bir süre sonra animeyi izledim, anime bittikten sonra filmi tekrar izlemek istedim fakat katlanamadım cidden.

KS
Lyrinx

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Alakası yok diyebilirim hocam. Ben de sizin gibi ilk Netflix’in yaptığı filmi izlemiştim ve bayağı hoşuma gitmişti. Bir süre sonra animeyi izledim, anime bittikten sonra filmi tekrar izlemek istedim fakat katlanamadım cidden.
Pekala, o zaman ilk izleyeceğim animelerden birisi Death Note olacak :)

Şu sitede her anime var mı? @epica59 önermişti;

Ethem

Gold Sample
İfade skoru
3.321
Pekala, o zaman ilk izleyeceğim animelerden birisi Death Note olacak :)

Şu sitede her anime var mı? @epica59 önermişti;

Başlangıçta izlemek istediğin hemen hemen her animeyi bulursun muhtemelen.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Peki diyelim ki önerdiğiniz animeleri izledim ve sevdim, bu yüzden de yeni animeler izlemek istiyorum, bu durumda ben nasıl yeni animeler keşfedebilirim?
Araştırabilir ya da sevdiğin türde öneri isteyebilirsin veyahut MyAnimeList hesabı açıp beğendiğin animenin sayfasında ona benzer olanlara göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube