İBB'den zam teklifleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Evet bırakmıştım ama bir şeyler söyleyip tekrar gideceğim. Bir grupta gördüm konuyu ve aşırı boş yapılmış. CHP'liler yalanları ile devam ve haksız duruma düşünce klasikleşen üslup tavırlarına bürünmüşler. Neyse, chp'yi savunanlar neye göre savunuyor anlamıyorum. İmamoğlu, gelmeden öne çok konuştu yok öyle yok böyle her "her şey çok güzel olacak" gibi sözlere milleti kandırdı. Neyse, sonuç ne? KOCA BİR SIFIR. Gelmeden önce İBB'nin araba sayısına laf ediyordu çok fazla diye şimdi araba sayısı kaç? Neredeyse iki katı .Her şey çok güzel olacaktı bu borçlar ne?
Aman Allah'ım çok güzel yönetim. Evet, İstanbul şu an en güzel yönetilen il. Tebrik etmek lazım. Her şey çok güzel oluyor devaaam.
İstanbul'u geçelim. chpnin yalan siyaseti. Çok güzel yalanlar uyduruyolarda sonunda patlıyolar ama. Adamlarını iyi eğitemiyolar.
Hele sosyal medya gruplarını satın alması yok mu, tam bir fiyasko.
Şu anki hükümete laf edenler eski durumları bilmiyorlar sanırım. Banka'da olmayan paralar, milleti kuyrukta bekletip sonra para yok deyip evlerine göndermeleri... Başörtü takanları dövüp ayrımcılık etmelerini, %750'ye varan zamlar... Millet tabii görmez çünkü troll olmuş iyice. Tartışacak çok şey var da objektif birileri ile... Neyse dediğimi de tam demedim ama gideceğim yine. bazı kişiler çok boş yapmışlar onları söylemeye geldim.
Sabah gazetesi. :D

Ekrem İmamoğlu kendinden öncekine göre iyidir, Yavaş ise kat kat iyidir. Bu kadar.

Kyronex

Bronze Sample
İfade skoru
362

Haruki Murakami

Silver Sample
İfade skoru
2.612
Heriflerin kaynak olarak kullandıkları şeylere bak, bizi de CHP'ci ilan ediyorlar, MUHALEFET DİYE BİR ŞEY VAR, HER MUHALEFET OLAN CHP'Lİ DEĞİL. AMA KİME ANLATIYORUM, HEPSİ AKTROLL

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Uygunsuz davranış
İyi güldürdün..
Niye geldin? Çok kudurdun galiba :)
1622472894048.png

1622472901694.png

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
Evet klasik chpci geldi. Haksız olduğunu bilince, doğruları konuşan biri olunca nedense 14 yaşında oluyoruz. Güzel prova.
Prova?
1622472856608.png

Average AKP enjoyer. Ayrıca 14 yaşındaki birisinin bu konularda fikir belirtmesini doğru bulmuyorum. Annesi babası ne derse onu papağan gibi tekrarlıyor insan çünkü bu yaşlarda.
Ln ben Müslüman ım. Ben agno magno bilmem AB!
Yanlış kalmış demek ki aklımda.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
O zaman askerlerimizi öldüren teröristlere terörist diyemeyenlere mı oy atalım?
15 Temmuz tiyatrosunda boğazı kesilen askerlerden haberin yok sanırım. Mozambik Cumhurbaşkanı verdi gazı, onlarda emir kulu erin boğazını kesti halk.

Kyronex

Bronze Sample
İfade skoru
362
Prova? 23711 numaralı eki görüntüle
Average AKP enjoyer. Ayrıca 14 yaşındaki birisinin bu konularda fikir belirtmesini doğru bulmuyorum. Annesi babası ne derse onu papağan gibi tekrarlıyor insan çünkü bu yaşlarda.

Yanlış kalmış demek ki aklımda.
Her kelimeyi gerçek anlamlarını kullanırsan anlayamazsın tabii. Yine 14 yaşında olduk iyi mi. neyse 10 yaşında birileri ile tartışmak ne kadar doğru bilemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Yeni mesajlar

Silicone YouTube