İ7-2670QM'i zapt edecek güzel bir termal macun önerisi

Silicone Android Uygulaması
KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

ShimadaSensei

Gold Sample
İfade skoru
1.421
Sağlam bir şey olsun dersen CoolerMaster MasterGel Maker sıvı metalden sonra en iyilerden diye biliyorum. Gerek var mı? Bilmem.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
QM olduğu için başlarda önemsemedim ama yüksek performans modunda aniden 70 dereceye çıkması beni sinir etti. Üstelik bu yüzden SSD'den randıman alamıyorum.
Yüksek performans modunu kapatın zaten. Intel Speedstep gibi özellikleri devre dışı bırakan, boş bir mod. Önerim Mastergel Pro bu arada, ama macunu silmesi zor oluyor diyenler var.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Yüksek performans modunu kapatın zaten. Intel Speedstep gibi özellikleri devre dışı bırakan, boş bir mod. Önerim Mastergel Pro bu arada, ama macunu silmesi zor oluyor diyenler var.
Hocam dengeli modda sistem yavaşlıyor ama. İşlemci frekansı 1200MHz'e kitli şu an. Daha üstünde ısınmalar başlıyor. Speedstep nereden kapanıyor bilmiyorum. Daha zor macunlar sildim ben, onu da silerim elbet. :)

TeknocuYusuf

Silver Sample
İfade skoru
1.219
@P.T Hocam ben bu 2.nesil mobil işlemcilerden çok çektim en son ki bozulan da oydu işlemciye ne yaparsan yap bana mısın demiyordu ama 84 dereceden aşağı düşmüyordu(yükte) Eee 84 laptop için normal demeyin işlemci sınırı 85 idi :) Normalde de sıcak çalışan bir işlemci serisi diye biliyorum Sandy Bridge serisi. Ama önerilen macunlarla sistemi rahatlatırsınız bence hocam hala güçlü işlemci sizdeki.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube