How I Met Your Mother hakkında konuşalım.

Silicone Android Uygulaması

emirdemirci1907

Rütbesiz
İfade skoru
426

takla king

Platinum Sample
İfade skoru
15.850
O biraz yavaş aktığı için öyle. Ben de 1-2 ayda anca bitirdim.
pleading-face_1f97a.png
Ben daha izlemedim.

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
O biraz yavaş aktığı için öyle. Ben de 1-2 ayda anca bitirdim.
Of hele 3.veya 4. sezondu sanırım. Artık salmış hiç yapacak bir şey olmadığında 1 bölüm izliyordum izlemek için. Neyseki son sezon güzel toparladı. Sırf çok konuşuluyor diye izlemiştim. Onun dışında 3 sezon üstü dizileri izleyemiyorum zaman kısıtından dolayı.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Gereksiz sevişme sahnelerinden nefret ederim.
Gerekli sevişme var mı? :unsure:

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Of hele 3.veya 4. sezondu sanırım. Artık salmış hiç yapacak bir şey olmadığında 1 bölüm izliyordum izlemek için. Neyseki son sezon güzel toparladı. Sırf çok konuşuluyor diye izlemiştim. Onun dışında 3 sezon üstü dizileri izleyemiyorum zaman kısıtından dolayı.

Gerekli O.O2
Bunu duymak::bong2:

emirdemirci1907

Rütbesiz
İfade skoru
426

Ben sevmedim hocam :(.

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Ulan son sezonda ne büyük batırdılar be. Anneleri ile tanışıyor, sonra Robin Barney ile evleniyor sonra boşanıyorlar adama tekrar Ted'le oluyor. Fransız Kornosu veriyor. O kadar sezonu bunun için mi izledim lan? Bu kadar ...'dan finali özellikle istesen yapamazsın.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Ulan son sezonda ne büyük batırdılar be. Anneleri ile tanışıyor, sonra Robin Barney ile evleniyor sonra boşanıyorlar adama tekrar Ted'le oluyor. Fransız müzik aleti veriyor. O kadar sezonu bunun için mi izledim lan? Bu kadar ...'dan finali özellikle istesen yapamazsın.
Ben bunu senden önce birinden duymuştum;
Barney ile Robin ne alaka? Zaten Barney ile olunca Robin'de ona benzedi. Yazık...

Ahmet

Gold Sample
İfade skoru
4.896
Ulan son sezonda ne büyük batırdılar be. Anneleri ile tanışıyor, sonra Robin Barney ile evleniyor sonra boşanıyorlar adama tekrar Ted'le oluyor. Fransız müzik aleti veriyor. O kadar sezonu bunun için mi izledim lan? Bu kadar ...'dan finali özellikle istesen yapamazsın.
Ted mutlu olsun diye diğer karakterleri hiçe saydılar. Barney ve Robin iyi gidiyordu ve yakışıyorlardı bence.

KS
Wolerm

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Ulan son sezonda ne büyük batırdılar be. Anneleri ile tanışıyor, sonra Robin Barney ile evleniyor sonra boşanıyorlar adama tekrar Ted'le oluyor. Fransız Kornosu veriyor. O kadar sezonu bunun için mi izledim lan? Bu kadar ...'dan finali özellikle istesen yapamazsın.
Mavi olan değil mi?
İlk sezon şirinin şeyine benzetilen.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube