Herkes klavyenin fotoğrafını atsın!

Silicone Android Uygulaması

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
WhatsApp Image 2021-05-09 at 22.13.13.jpeg

483

Silver Sample
İfade skoru
572
1620588970851.png

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
logitech_g110_gaming_keyboard_1547876813_287a1765.jpg

Bu arada benim masaüstünde kullandığım klavyem budur. Senelerdir zevkle kullanıyorum. Bugün satılan çoğu klavyeye taş çıkartır. Logitech G110 kendisi. O dönemler kulaklık ve USB takma girişleri olsun, makro tuşları olsun, ileri geri kaydırmak için üzerinde bulunan scroll olsun, değişebilen renkleri olsun çok iyi bir klavyeydi. Ses kartı var klavyede ses kartı! :zaxdorijinal: Ama tabii yılların yorgunluğu var artık. Kablosunu çok kez yanlışlıkla kopardığım için geri lehimlemem gerekti. Bazı tuşları algılamıyor makro kısmında ki. Bir ara elimden çıkartıp Bloody'nin herhangi bir klavyesine geçesim var. Kısaca G110 taş gibi bir klavye ve hayatımda aldığım en iyi ürünlerden birisi. :)

feahleinda_

Gold Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
3.857
12300 numaralı eki görüntüle
Bu arada benim masaüstünde kullandığım klavyem budur. Senelerdir zevkle kullanıyorum. Bugün satılan çoğu klavyeye taş çıkartır. Logitech G110 kendisi. O dönemler kulaklık ve USB takma girişleri olsun, makro tuşları olsun, ileri geri kaydırmak için üzerinde bulunan scroll olsun, değişebilen renkleri olsun çok iyi bir klavyeydi. Ses kartı var klavyede ses kartı! :zaxdorijinal: Ama tabii yılların yorgunluğu var artık. Kablosunu çok kez yanlışlıkla kopardığım için geri lehimlemem gerekti. Bazı tuşları algılamıyor makro kısmında ki. Bir ara elimden çıkartıp Bloody'nin herhangi bir klavyesine geçesim var. Kısaca G110 taş gibi bir klavye ve hayatımda aldığım en iyi ürünlerden birisi. :)

Logitech'in eski ürünler fevkalade.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Logitech'in eski ürünler fevkalade.
Eskiden kaliteli ürünler üretiyorlardı. Logitech'in bende bir sürü eski ürünü var. Hepsi taş gibi halen. Ama son yıllarda ürettikleri ürünlerde bir o kadar kalitesiz. Özellikle giriş ve orta seviyede ki ürünleri malzeme kalitesi olarak tamamen çöp. Dokunsan kırılırlar o derece. Sensör sahtekarlıklarından bahsetmiyorum bile. Kalitelerini çok bozdular. O günden beridir de Logitech ürünlerine pek sıcak bakmıyorum. Ki keşke zibilyon tane ekipman üreteceklerine bir tane veya iki tane alanda uzmanlaşsaydılar. A4Tech gibi sadece klavye ve fare işinde uzmanlaşıp kalitelerini senelerce koruyabilirlerdi.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube