Her şey pahalı, hobi de mi edinemeyeceğiz?

Silicone Android Uygulaması

Besim Tibuk

Gold Sample
İfade skoru
2.118
Ya kardeşim, fotoğrafçılığa başlamak istiyorum kameraların fiyatı uçmuş gitmiş. Avrupa'da 100 euro burada niye 5000 lira aaaaaa.
İlkokul çocuğu haftalık 10 euro harçlık alsa 2.5 ayda alıyor, benim ise tek çarem YKS kasmak.

Ek: Eğlencesine açıldı arada böyle şeyler yazmak hoşuma gidiyor :evilol::evilol:

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Hobiler bile yarım hobi. Fotoğrafçılık yapmak istiyorsun eldeki max kamera telefon kamerası. Bisiklete merak sarıyorsun o ekipmandan kıs şu parçadan kıs. Bisiklet zaten Tourney setliler bile uçmuş.

Fiyatlar çok pahalı çok.

Işık

Gold Sample
İfade skoru
2.612
Şu an kullandığım elektro gitarı Ağustos 2021'de 2100'e aldım. Şu an 4600 seviyelerinde. Aynı şekilde aldığım amfi de öyle. Tam zamanında almışım.

Şu vaziyette hobi edinmek cidden zor. En basitinden bilgisayar oyunu oynamak istesen yeni oyunlar 300 400'den başlıyor. PS oyunları fiyatlarına girmeyeceğim bile :D

Bilgisayar fiyatları desek ayrı bi mesele zaten.

79796

Bronze Sample
İfade skoru
206
Yeni basım mangaların tanesi artık 42 TL'den satılacakmış, ben 18 TL'ye aldığımı hatırlıyorum :D Ama olsun, biz gençler olarak hiçbir şeyi beğenmiyoruz sonuçta. Eskiden manga mı vardı? Dedelerimiz yağ kuyruğu bekliyordu.

Şimdi de biz ekmek kuyruğu bekliyoruz gerçi xD

KS
Besim Tibuk

Besim Tibuk

Gold Sample
İfade skoru
2.118
He he, şaka yaptım. Hobi falan boş iş:cool:

Sigma rule no#125 : Her zaman kendine odaklan ve YKS kas:cool:

Mustafa

Bronze Sample
İfade skoru
498
Şu an kullandığım elektro gitarı Ağustos 2021'de 2100'e aldım. Şu an 4600 seviyelerinde. Aynı şekilde aldığım amfi de öyle. Tam zamanında almışım.

Şu vaziyette hobi edinmek cidden zor. En basitinden bilgisayar oyunu oynamak istesen yeni oyunlar 300 400'den başlıyor. PS oyunları fiyatlarına girmeyeceğim bile :D

qTorrent :oops:

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804

Hocam cenab-i hak Allah (cc.) izin verirse ben de Jackson JS32 alacağım 2. el insallah bozuk gitar degildir. Alim gucu sag olsun 2. ele yoneldim. :ağlıyorum::ağlıyorum::ağlıyorum:

John Marston

Gold Sample
İfade skoru
2.804
İyi fiyat, aslında şu bütçeyle 1 yıl önce çok güzel gitarlar alırdın sıfıra. Ama Türkiye işte klasik 📉
Butce aslinda 4K falan ama iste artik bi' yerlerden verip alacağız.

Jackson.JacksonJS32DinkyDKAMMN.SnowWhite45501.jpg

😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍 😋🥰🎸😍

SIR_INDO_SCARF

Rütbesiz
İfade skoru
141
Emin ol YKS bile kassam sonrasında üniversite sınavlarında toslayacaksın. Başka oluru yok. Açıkçası ben aldım telefonu 4600TL civarına 2 hafta sonra 4200TL oldu 256gb modeli 4700TL oldu. Şimdi ise 128GB modeli 6600TL oldu. Ama satsam başka düzgün cihaz yok benim cihaz dışında. En kötü S20 FE var.

299

Silver Sample
İfade skoru
3.075
Şu bisiklet bile 2560 lira.
Vitesi desen microshift. Meh.
Ruble desen daha önce duymadığım marka Sunrun. O da meh.
Freni V fren zaten 2.5k ya disk fren imkansız.
Çift amortisörlü olduğu için asfaltta kullanımı tek amortisörlülere göre daha zor.

Şu bisikletin en fazla 1.5k olması lazım ama sıkıntı yok bizim Allah'ımız var.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Şu bisiklet bile 2560 lira.
Vitesi desen microshift. Meh.
Ruble desen daha önce duymadığım marka Sunrun. O da meh.
Freni V fren zaten 2.5k ya disk fren imkansız.
Çift amortisörlü olduğu için asfaltta kullanımı tek amortisörlülere göre daha zor.

Şu bisikletin en fazla 1.5k olması lazım ama sıkıntı yok bizim Allah'ımız var.
Sadece suç bunda değil adam gibi Tourney setliler bile adam akıllı 2.5k-3k falan.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube