Her bütçeye kulak üstü kulaklık önerileri

Silicone Android Uygulaması

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Anker Soundcore Strike 3 ise kesinlikle ama kesinlikle çıkarılmalı uzun uzun anlatmak yerine şu konudaki kullanıcı mesajını göndermem yeterli sanırım.

Utku hocam değişim yapmıştı ondan sonra mikrofon dışında bir şikayet olmadığını söylemişti bana.

Peki 200, 250, 300 ve 350 TL'ye hangi kulaklıkları önerirsiniz?
H2002D, Mpow Air SE (AliExpress’den alınabilirse tabii), E900 Pro (Drop Plus), CH321’i test etme imkanınız varsa edin eğer kafa yapınıza uyuyorsa iyi kulaklıktır.

Frenerno

Rütbesiz
İfade skoru
223
Utku hocam değişim yapmıştı ondan sonra mikrofon dışında bir şikayet olmadığını söylemişti bana.

H2002D, Mpow Air SE (AliExpress’den alınabilirse tabii), E900 Pro (Drop Plus), CH321’i test etme imkanınız varsa edin eğer kafa yapınıza uyuyorsa iyi kulaklıktır.
Hocam diğer sorunları da farklı bir arkadaşım yaşadı onu da iade ettik, HS50 pro aldırdık kesinlikle önermiyorum.

KS
A

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Cloud Core 550TL'yi bile zar zor hakederken koyman çok yanlış zaten kendisinin üst modelleri o civarda satılıyor.
Cloud Core'u koyduğumda 650 TL idi fiyatlar değişebiliyor.
ROG Fusion 300 kulaklığı fiyatını haketmiyor rakipleri çok daha güçlü kendisinden,
Bana nasıl güçlü olduğunu açıklar mısın? 1 gün boyunca deneyimledim pedleri çok rahat, mikrofonu gayet iyi, ses kalitesini çok beğendim. Ne sorunu var bu kulaklığın?
Anker Soundcore Strike 3 ise kesinlikle ama kesinlikle çıkarılmalı uzun uzun anlatmak yerine şu konudaki kullanıcı mesajını göndermem yeterli sanırım.
Strike 3'ü arkadaşım yaklaşık 3 haftadır kullanıyor. Haftada en az 3 kere Valorant gireriz mikrofonunda hiç bir sıkıntısı yok. Bu mesajı yazmadan önce kendisine Discord'dan kulaklığın bir sorununun olup olmadığını sordum. "Ufak bir dip ses var onu da program ile hallettim" dedi. Rahatlığını kendim de test etmiştim bir sorunu yok kulaklık gayet rahat.

Cloud 2'ye gelecek olursak bazı kullanıcılar 7.1'inin çöp olduğunu bazıları ise beğendiğini söylüyor. @PustiKafa 'nın arkadaşı mesela.

Virtuoso'ya bakacağım.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415

Frenerno

Rütbesiz
İfade skoru
223
Cloud Core'u koyduğumda 650 TL idi fiyatlar değişebiliyor.

Bana nasıl güçlü olduğunu açıklar mısın? 1 gün boyunca deneyimledim pedleri çok rahat, mikrofonu gayet iyi, ses kalitesini çok beğendim. Ne sorunu var bu kulaklığın?

Strike 3'ü arkadaşım yaklaşık 3 haftadır kullanıyor. Haftada en az 3 kere Valorant gireriz mikrofonunda hiç bir sıkıntısı yok. Bu mesajı yazmadan önce kendisine Discord'dan kulaklığın bir sorununun olup olmadığını sordum. "Ufak bir dip ses var onu da program ile hallettim" dedi. Rahatlığını kendim de test etmiştim bir sorunu yok kulaklık gayet rahat.

Cloud 2'ye gelecek olursak bazı kullanıcılar 7.1'inin çöp olduğunu bazıları ise beğendiğini söylüyor. @PustiKafa 'nın arkadaşı mesela.

Virtuoso'ya bakacağım.
Öncelikle geç cevap için özür dilerim.
Fusion 300'ün c2 ve te, alpha gibi rakipleri karşısında bir üstünlüğü yok fiyatı fazla rakiplerine göre.
Strike 3 hakkında çok sorun yaşadık biz size sorunsuz ya da bize sorunlu gelmiş olabilir.
Bizzat bir Cloud 2 kullanıcısı olarak 7.1 çöp değil ama kötü zaten asıl farkını stereoda gösteriyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube