Rehber Her bütçeye kasa önerileri

Silicone Android Uygulaması

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089
Fazla açıklama yapmaktan ziyade üründe özel bir durum varsa ya da karşılaştırma yapıyorsam ürüne açıklama yapacağım.

Sade kasa.

Bu iki kasada da dahili fan yok. İyi bir hava akışı istiyorsanız, hatta hava akışı istiyorsanız fan almanız gerek. Ama görünüşlerine diyecek söz yok.

Sade kasa.

500 TL'ye satıldığı için Mag Forge 100M'i listeye eklemedim. O fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.

Fiyat performans hükümdarı desek yeridir. Ön kısımda 2x 200mm, arkada 1x 120mm argb fan bulunması hava akışını çok üst düzey yapıyor. Malzeme kalitesi gayet iyi dikey ekran kartı kullanılabiliyor. 500 TL bütçem olsa gözüm kapalı alırdım.

Sade kasa.

Sade ve görüntüsünü çok beğendiğim bir kasa. Ön taraftaki turuncu "Corsair" logosu çok hoş duruyor.

300-500 TL aralığına da koymuştum. Kasanın normal fiyatı 550 TL civarlarında olduğu için buraya da koymak istedim.

Ses yalıtımı olan sade bir kasa.

Önünün kapalı olduğunu görünce hemen fırın sanmayın. Her önü kapalı olan kasa fırın olmuyor(XPG Battlecruiser), yanlarda açıklık var.

Şunun güzelliğine bakar mısınız ya :D

Sade kasa, ön taraf kapalı, sadece sol tarafta fanların hava alması için yukarıdan aşağıya bi boşluk var.

4000D Airflow modelleri, önü açık. Airflow olmayanların hava akışı kötü değil fakat önü açık olunca haliyle daha iyi oluyor.

Görünüşü, malzeme kalitesi falan iyi fakat fan sayısı az. 2 tane fan eklenirse mis gibi olur.

Görünüşü ve malzeme kalitesi çok iyi olan bir kasa ancak dahili fanı yok, hava akışı olmasını istiyorsanız fan almalısınız.

İç hacmi büyük olan, hava akışı ve malzeme kalitesi gayet iyi bir kasa.

Gamepower WarCry koymakta tam emin olamadım. Beğendiğim bir kasa özellikleri kötü değil ama sanırım biraz daha araştırma yapmam lazım.

Micro atx kasa.

Her şeyiyle dört dörtlük bir kasa.1500 TL bütçede görüntüsünü beğenmemeniz dışında rakibi yok diyebilirim.

Eklememi istediniz bir ürün varsa söyleyebilirsiniz. Yanlış bir ürün önerdiysem belirtirseniz sevinirim.

Seri yapmayı düşünüyorum her yeni konu bir öncekinden daha kapsamlı olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=zCnagbKkVzE
https://www.youtube.com/watch?v=H4wgWMPfAm0

Son düzenleme:
İfade skoru
774
1617724959105.png

KS
A

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089

Eklenebilir bence.
Fanları hakkında bir bilgi bulamadım ama diğer teknik özellikleri iyi.

Bir sonraki rehbere kadar araştırıyım, o zaman ekleyebilirim.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Bu ikisi de eklenebilir:

P400a'nın yerini p360a almaya başladı. İçindeki fanların özellikleri p400a'dan daha iyi.

Rev 200'e gelirsek, fan sayısı ve teknik özellikleri gayet iyi fakat ön taraftan hava alacağından pek emin değilim zira sadece bir tarafta açıklık var. Normalde rehberde vardı fakat çıkardım.

KS
A

adam gibi adam 1050 ti

Silver Sample
İfade skoru
1.089

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube