Hedefleriniz neler?

Silicone Android Uygulaması

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Her forumun olmazsa olmazlarından olan bir konuyu da burada ben açayım.
Hedefleriniz neler? Kariyer alanında olsun, eğitim alanınızda olsun, normal hayatınızda olsun. Hangi meslek için, hangi üniversite için sabah akşam çalışıp, dershaneye gidiyorsunuz?
Birkaç mesaj geldikten sonra ben de yazarım. İsterseniz sadece bu seneki hedeflerinizi de yazabilirsiniz.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Her forumun olmazsa olmazlarından olan bir konuyu da burada ben açayım.
Hedefleriniz neler? Kariyer alanında olsun, eğitim alanınızda olsun, normal hayatınızda olsun. Hangi meslek için, hangi üniversite için sabah akşam çalışıp, dershaneye gidiyorsunuz?
Birkaç mesaj geldikten sonra ben de yazarım. İsterseniz sadece bu seneki hedeflerinizi de yazabilirsiniz.
Evet bir çok hahaha alacağım ve insanlar tarafından dalga gecilecegim ama yine de anlatayım
Eğitim alanında hedefim: Türkiye ve ya yurtdisinda çok iyi bir üniversitede psikoloji ve matematik okumak ve bu alanların birinde kariyer yapmak.

Basscı olmayı çok isterim ama öyle dünya çapında tanınan efsanevi bir bassci olma gibi bir hayalim yok, ha olmak ister miydim? Hem de çok isterdim ama o kadar uğraşamam sjssjshshhss

Ve en büyük hayalim ve en zor hayalim dünya çapında tanınmış efsanevi bir kaleci olmak.

Çok zengin olmayı ama gelecekteki ailem ile mütevazi bir yaşam sürmeyi hedefliyorum.

KS
444

444

Silver Sample
İfade skoru
591
Evet bir çok hahaha alacağım ve insanlar tarafından dalga gecilecegim ama yine de anlatayım
Eğitim alanında hedefim: Türkiye ve ya yurtdisinda çok iyi bir üniversitede psikoloji ve matematik okumak ve bu alanların birinde kariyer yapmak.

Basscı olmayı çok isterim ama öyle dünya çapında tanınan efsanevi bir bassci olma gibi bir hayalim yok, ha olmak ister miydim? Hem de çok isterdim ama o kadar uğraşamam sjssjshshhss

Ve en büyük hayalim ve en zor hayalim dünya çapında tanınmış efsanevi bir kaleci olmak.

Çok zengin olmayı ama gelecekteki ailem ile mütevazi bir yaşam sürmeyi hedefliyorum.
Hocam dalga geçilecek veya hahaha atılacak bir hedef değil ki bunlar :) . Gayet güzel hedefleriniz. Umarım gerçekleştirirsiniz hepsini.

FatihY

Gold Sample
İfade skoru
2.727
Hocam dalga geçilecek veya hahaha atılacak bir hedef değil ki bunlar :) . Gayet güzel hedefleriniz. Umarım gerçekleştirirsiniz hepsini.
Amin hocam ama insanlar nedense birbirlerinin hayalleri ile dalga geçmeyi çok seviyor, yok işte "sen kimsinde dünya çapında tanınmış bir kaleci olacaksın?" Tarzi yorumlar can sıkıyor bir süre sonra.

RamooY

Silver Sample
İfade skoru
551
İstanbul üniversitesi hukuk. Son senem bakalım neler olacak.
1630605636616.png

Çok güzel yha :deliaşık:

Lyrax52

Bronze Sample
İfade skoru
275
Hedef ODTÜ Bilgisayar. Olmazsa diş hekimliği düşünüyorum.

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.296
GT pilotu olmak. Straight cut gear sesi mükemmelin ötesinde bir haz.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube