HDD İcin Windows Sürümü Önerisi

Silicone Android Uygulaması

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Bende onu soracaktim hocam, uygulamala destegi olarak falan sıkıntı çıkarıyor mu? Lisans isi nasıl oluyor, ISO dosyasina nasil ulasabilirim, hangi surumu kurmam lazim ve gunluk kullanim oyun icin sikinti cikarir mi?
Enterprise lisansına sahip olmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam indirmek için.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
HDD ile kullanılabilecek en güncel Windows sürümü 8.1 hocam. Grafik biriminizin sürücüleri de sıkıntısız çalışır, merak etmeyin. Ben Windows 10'da Vista sürücülerini kullanıyorum sorunsuzca. :D Çünkü çekirdek aynı. NT 6.0 ailesine mensup işletim sistemlerinde sürücü sorunları yaşanmaz. Sürücü modelinde pek bir değişiklik olmadığı için Vista sürücüleri çalışabiliyor Windows 10 ve 8.1 üzerinde.

KS
I

insanlar2yuzlu

Bronze Sample
İfade skoru
666
HDD ile kullanılabilecek en güncel Windows sürümü 8.1 hocam. Grafik biriminizin sürücüleri de sıkıntısız çalışır, merak etmeyin. Ben Windows 10'da Vista sürücülerini kullanıyorum sorunsuzca. :D Çünkü çekirdek aynı. NT 6.0 ailesine mensup işletim sistemlerinde sürücü sorunları yaşanmaz. Sürücü modelinde pek bir değişiklik olmadığı için Vista sürücüleri çalışabiliyor Windows 10 ve 8.1 üzerinde.

Emin misiniz hocam, R3 2200G ile kullanacagim. Tekrar tekrar ugrasmak istemiyorum. Bu arada Technopattan LTSC 1809 surum ISO dosyasını buldum. Sanirim bunu kuracagim. İndirmek isteyenler icin linki birakayim.

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
Emin misiniz hocam, R3 2200G ile kullanacagim. Tekrar tekrar ugrasmak istemiyorum. Bu arada Technopattan LTSC 1809 surum ISO dosyasını buldum. Sanirim bunu kuracagim. İndirmek isteyenler icin linki birakayim.

1618218895005.png

1809 LTSC olan hala güncelleme alıyor aslında, ama bence yine de düz 20H2 kurun.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
@moeanimegirl Zamanınız varsa denemekten zarar gelmez. Tam tersi bir durumda da çalıştığına şahit oldum sürücülerin. Windows 10 için çıkan Realtek ses sürücüsünü Windows 7'de rahatlıkla çalıştırabiliyordum. 1809 çok eski bir sürüm. Kullanmanızı tavsiye etmem. Desteği de yok sanırım.

Akif

Gold Sample
İfade skoru
4.549
Hocam adam tam tersi diyor, yeni sürücü eski bilgisayarda çalışmaz.
Ona kalsa uyumluk modunda ses akrtı sürücüsü kurdum ben de 98 ile.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube