Hayattan memnun musunuz?

Silicone Android Uygulaması

diyezuurca

Rütbesiz
İfade skoru
37
Merhaba Silicone halkı. Son günlerde berbat şeyler yaşıyorum karakteristik sorunlara sahip olduğumu fark ediyorum vesaire.
Hayattan memnun musunuz? Ben hiç değilim şu anda hayata tutunmamı sağlayan kişi bile sevgilim maalesef.
Hayattan memnun olmak için neler yaparsınız?/yaptınız?
Ufak bir sohbet başlatalım sizlerle :)

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Evet memnunum, kişiliğimi, karakterimi, dış görünüşümü beğeniyorum, sosyal ve canayakın birisiyim, uğraştığım hobilerim var, kolay anlayan ve çözüm üretebilen biriyim, memnun olmamak için bir sebebim yok. İyi olduğunuz özelliklerinizi bir kağıda not alın ve kendinize bunu sıkça hatırlatın, meditasyon yapmak da gerçekten işe yarayan bir teknik.

KS
diyezuurca

diyezuurca

Rütbesiz
İfade skoru
37
Evet memnunum, kişiliğimi, karakterimi, dış görünüşümü beğeniyorum, sosyal ve canayakın birisiyim, uğraştığım hobilerim var, kolay anlayan ve çözüm üretebilen biriyim, memnun olmamak için bir sebebim yok. İyi olduğunuz özelliklerinizi bir kağıda not alın ve kendinize bunu sıkça hatırlatın, meditasyon yapmak da gerçekten işe yarayan bir teknik.
Sizin adınıza sevindim :)

Furkan_Elci

Gold Sample
İfade skoru
1.237
Ailem dağıldı, 2 aydır afedersiniz köpek misali çalışıyorum. 5 aydır ciddi manada sürünüyorum. Odaklanamıyorum, kafam hep başka yerlerde. Alışkanlıklarım bana zarar veriyor ve kurtulamıyorum. Kendimi toparlamak için biraz çabaladım ama başaramadım. İnanın hiç memnun değilim. Bunlar iyi günlerimiz :")

KS
diyezuurca

diyezuurca

Rütbesiz
İfade skoru
37
Durum güncellemesi yapayım. Ekonomik sorunları göz ardı edersek şu an aşırı mutluyum. Genel olarak sabahladığım için interneti 12 de kapatmaya başladı ailem. 6 Defa aşım yaptım 108TL olarak faturama yansıdı. İşe gidebilirim belki ailem o konuları tartışıyor. Bu 3 olayı göz ardı edince gayet mutluyum. Gerçi başka ne kaldı ki :')
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Ailem dağıldı, 2 aydır afedersiniz köpek misali çalışıyorum. 5 aydır ciddi manada sürünüyorum. Odaklanamıyorum, kafam hep başka yerlerde. Alışkanlıklarım bana zarar veriyor ve kurtulamıyorum. Kendimi toparlamak için biraz çabaladım ama başaramadım. İnanın hiç memnun değilim. Bunlar iyi günlerimiz :")
Çok geçmiş olsun hocam. Umarım bir şekilde atlatırsınız. Sizin için en iyisini diliyorum..

Genel olarak ekonomik sebeplerden dolayı memnun değilim.
Çok dert o ya. Bir sonraki seçim Türkiye için çok önemli.

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Durum güncellemesi yapayım. Ekonomik sorunları göz ardı edersek şu an aşırı mutluyum. Genel olarak sabahladığım için interneti 12 de kapatmaya başladı ailem. 6 Defa aşım yaptım 108TL olarak faturama yansıdı. İşe gidebilirim belki ailem o konuları tartışıyor. Bu 3 olayı göz ardı edince gayet mutluyum. Gerçi başka ne kaldı ki :')

Çok geçmiş olsun hocam. Umarım bir şekilde atlatırsınız. Sizin için en iyisini diliyorum..

Çok dert o ya. Bir sonraki seçim Türkiye için çok önemli.
Konuyu lütfen siyasete getirmeyin, yoruldum her gün siyaset yapmaktan.

İş aile bireyinin işyeri ise rahat geçer pek sorun çıkacağını sanmam.

furkh

Gold Sample
İfade skoru
405
Hiç memnun değilim , başta eğitim olsun gittiğim dershanede bile 81 puan obp ile en düşük öğrenci benim bunu hocalar yüzüme net bir şekilde söylediler. 11 sınıfa gectim ve hala ders calısmıyorum her gün bunun pişmanlığını yaşıyorum , istediğim okula puanım yetmesine rağmen adresimden dolayı alınmıyorum kendi bölgemdeki okullarda berbat. Okulum çok kötü ve 11.sınıfa orda başlamak istemiyorum bisürü pişmanlık var içimde hala lgsye girmemiş arkadaşlar varsa benden öneri mümkünse LGS sınavına herşeyinizi verin bana göre kötü lise : kötü ortam, kötü eğitimdir insanın okulundan memnun olmaması büyük eksik.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube