Hayatınızda en çok acı çektiğiniz an neydi?

Silicone Android Uygulaması

Lyrinx

Gold Sample
İfade skoru
5.748
Bisikletten düşüp kafamı kaldırıma vurduğum zaman. Beynimi sanki biri blenderla çekmiş gibiydi, sağa sola çevirdiğimde içinde akıyordu sanki.
Sünnet, artık uyuşmamış mıydı bilemiyorum ama bayağı acımıştı, makasla yapılıyordu...
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Syntax Error

Gold Sample
İfade skoru
1.312
2. veya 1.sınıfta pikniğe gitmiştik orda atlar vardı bakmak için demir çitli korumalar vardı. Oraya tırmanmıştık atları görmek için oranın sivri ucu boynuma girdi orda bir 10-15 saniye asılı kalmıştım. Hâlâ izi duruyor boynumda.

Brainstorm

Rütbesiz
İfade skoru
408
Sinyal vermeden üstüme kıran doblo bana çarpmasın diye arkadaşın üstüne kırmıştım bisikleti gidon karnıma girmişti, yaşadığım en büyük acı buydu sanırım.

Hamza Ensar Sağlam

Gold Sample
İfade skoru
2.272
2 yıl önce avucumun içine bistüri sokmuştum diğer taraftan biraz çıkmıştı. Yine o zamanlar elimi zımbalamıştım.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Hocam ne yaptınız kendinize de bu kadar hastalığınız/rahatsızlığınız var?
Ben bir şey yapmadım. Her şey genetik. Bu genetik faktörleri zamanında istemeden tetikledim ki böyle şeyler yaşıyorum. Geri dönüşü de yok. Ömrünün sonuna kadar bu genetik rahatsızlıkları taşıyacağım. Benden sonra çocuğum da taşıyacak belki.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Kararsızım bir çok anı var fakat Sinüzit ağrısı kadar gıcık bir şey yoktur. Her an başlayabilir arabayla cam açık yolculuk mu ettiniz? Islak saçla rüzgarlı yere mi gittiniz? Klimayı açtınız ve yüzünüze doğru mu esiyor? Geçmiş olsun. Sanki biraz daha şiddeti artsa gözler yuvadan fırlayacakmış gibi bir ağrı, aşırı rahatsız edici bir burun tıkanıklığı, işkence gibi bir baş ağrısı ve bu ağrıdan dolayı hiç bir şeye odaklanamama. En kötüsü bunun çaresi de yok gibi ve kurtuluşu da yok. Ben Sinüzit'i düşününce bile gözlerime doğru bir ağrı başlıyor. Ne ilaçlar içtim, ne sıcak sular denedim, burnuma ne sular çektim halen tam bir çözümünü bulamadım. Ağrıyı hafifletiyorlar fakat asla dindirmiyorlar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube