Hayatınızda en çok acı çektiğiniz an neydi?

Silicone Android Uygulaması

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Fiziksel olarak:
1631027702002.png

Şu okul bizim okul. O gördüğünüz merdivenlerden meyve selesi ile kayıp betona kafamı çarptım. Kötü tarafı gözlüğüm kırıldı ve menteşesi anlımı kesti. Çok kötü bir acıydı hastanede.

Duygusal olarak:
Sevdiğim kızı arkadaşıma ayarlamıştım. Çok acıydı ama anlamsızdı.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Kafamin koptugu an. Cok kotuydu hatirlamak istemiyorum.
Hocam irmik mi un mu? Ayrıca badem olsun mu?
Neyin kafası belki gözü olan kafası değil O.O2

LaMorte

Gold Sample
İfade skoru
2.297
Olaylı bir çocuk olmama rağmen kafam yarıldığında hiç acımıyor.

Fizik tedavi :(.

Dark vader

Silver Sample
İfade skoru
1.992
Buna tam olarak cevap veremem ama şunlardan biri olduğu kesin astım arttığında oluşan göğüs ağrısı (parfüm sıkılınca da aynı etki oluyor) diş çıkartma ağrısı (ya böyle bir acı yok yok geberiyordum uyuyamıyorum bile günde 5 ağrı kesici zor kesiyordu) dizlerimin asfalt ile parçalamam (bu olay şöyle oldu ben 5 yaşındayım ve bizim mahalledekiler yani kuzenlerim, ablam ve onların arkadaşı Birlikte oyun oynuyorlardı hatta hiç unutmam gece ve ramazan ayıydı oyunun ismi insan zinciri olay şu herkes birbirinin ellerini tutuyor ve hızla koşuyorlar hızlarına ulaşamayan elini bırakıyor ve kaybediyor tabi bu oyuna benim yaşım yetmiyor mahalledekinlere sordum sen küçüksün dediler annemgile söyledim tamam oynatırız dediler ben herkesin ortasındayım 3 kişi bıraktı 3 kişi kaldık ben elimi bir şekilde bırakamıyorum ve yorulduğum için kendimi yere bırakıyorum ve ayaklarım asfalta 5 kilometre hızla sürtüyor o sırada dizim parçalanıyor.) Siğil ağrısı (ayağımda Nisan ayında minicik bir delik olduğunu farkettim ama küçücük bende dokundum ve acıdı bu olaydan 2 gün sonra biraz daha büyüyünce ben anneme bu olayı söyledim annem siğil bu dedi ilk nasır bandı ile 1 gün kapattık biraz şişti sonra üzerine eczaneden aldığımız asiti sürdük 1 hafta sonra üzerine basamadığımı farkettim ister inanın ister inanmayın 2 ay boyunca ayağımı yere deydirmedim hep parmak üstünde yürüdüm) son acı da siğili yakma çalışmam (ben bu siğile iyice delleniyorum ve bir sabah ben hiç uyumamışım o yüzden kafam yerimde değil elime tırnak makası alıyorum ve bilen bilir bazı tırnak makaslarında törpü olur ben o törpüyü iyice ısıttım hafif hafif sararmaya başlayınca bıraktım ve ayağımdaki siğile bastım izi bile çıktı siğilimde peki ben bunu hangi kafayla yaptım derseniz ben siğile bastırmadan dokununca hiç birşey hissetmiyorum bir nevi ölü doku ben de bunun gazıyla yaptım yine siğilin yüzeyinde bir acı yoktu topuğumda ki muhtemelen damar olan bir yer felaket acımıştı.

İsteyene siğilin videosu

Tabii hocam. @Dark vader iyi kavurur, ona yaptırayım. Tüm forum ahalisi yer artık.
Bana helva deme fena halde yakar yaktı mı.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Fiziksel olarak çektiğim en büyük acı kesinlikle fissür acısıdır. Kabız olunca falan onun acısını anlatamam size. Hala aklıma geldikçe içim ürperir. Tedavi sonucu çok şükür fissür yaşamıyorum senelerdir. Hemoroid devam ediyor maalesef.

P0WeR

Silver Sample
İfade skoru
2.283
Okulda el bileğimi kırmıştım. Başta pek acımadı 15 dk sonra acısı bayağı bir çıktı. Beden öğretmeni iyi bir sargı yaptı iyi gelmişti. En kötü yanı elini uçuyor gibi hissetmekti.

445

Gold Sample
İfade skoru
2.555
Fiziksel olarak çektiğim en büyük acı kesinlikle fissür acısıdır. Kabız olunca falan onun acısını anlatamam size. Hala aklıma geldikçe içim ürperir. Tedavi sonucu çok şükür fissür yaşamıyorum senelerdir. Hemoroid devam ediyor maalesef.
Hocam ne yaptınız kendinize de bu kadar hastalığınız/rahatsızlığınız var?

John Price

Silver Sample
İfade skoru
236
Acı değil de beden hocamızın anlatımına göre, lifi yırtılmış hocamızın.

Bruh moment, ama halı saha'dan gelmiş, ısınma hareketinin önemini anlatırken söyledi bunu da.

Halı saha'dan gelmiş televizyon izlerken, bir anda kalkınca sol bacağını hissedememiş, ardından korkmuş arkadaşlarını felan aramış, sonra doktora gitmiş.

Mecbur ameliyat.

Çağrı Yılmaz

Silver Sample
İfade skoru
394
Sünnet olmadan önce testislere iğne ile uyuşturucu veriyorlar. O acıyı hala hatırlarım. Çok kötüydü.

elden ring fanboy

Gold Sample
İfade skoru
4.593
Çocuk yanlışlıkla dişime kafa attı dişim kökünden çıktı gitti taktırdık acı hiç yoktu.

Onun dışında hiçbir yerimi kırmadım, temiziz.

James Hetfield

Gold Sample
İfade skoru
3.415
Hissetmedim ancak kafayi 3 defa yarmisim, ne budala adamim ben ya.

Ya da 1 koca çaydanlığın üstüme düşmesi (Daha ocaktan yeni çıkmış kaynatılmış çay ile)

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube