Harley Quinn'in beyzbol sopasını nerede bulabilirim?

Silicone Android Uygulaması

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Harley'in Suicide Squad filminde kullandığı beyzbol sopasını ucuza nerede bulabilirim?
İnternette aradığımda genelde Çin siteleri falan çıkıyor anlamadım.
Arkadaşlar bir de ucuz olursa sevinirim daha bunun ceketi var, T-shirt ü var, kilotu var, çorabı var. Tokası var.

2f11eb32-19a6-4eef-a6a0-1e819592e6db.jpg

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Sanayiden çam beşon kestirip yaptır oğlum, baskı yapan bir yerden veya hattatın birinden de yazı ekletirsin :3
Direkt beyzbol sopası alıp üstüne eriyen baskılardan yapsa daha mantıklı sanki :D

KS
Margot Robbie

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Sanayiden çam beşon kestirip yaptır oğlum, baskı yapan bir yerden veya hattatın birinden de yazı ekletirsin :3
Hocam ben bilmem öyle şeyleri hayatımda sanayi görmedim uğraştırır o bir de fabrika yapımı kadar iyi durmaz büyük ihtimal, dandik durur. Bir ton iş.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Direkt beyzbol sopası alıp üstüne eriyen baskılardan yapsa daha mantıklı sanki :D
Daha mantıklı hocam. Ancak direkt sipariş edeceğim bir yer yok mu halbuki ben Suicide Squad'ı yeniden izleyince sopa çok hoşuma gitti ama şimdi ben yaptırırsam aynısı olmazsa tilt olurum. Bir de üzerinde çok desen ve yazı var onları hepsini birebir yaptıramam herhalde.

Son düzenleme:

Myth

Silver Sample
İfade skoru
536
Adam iyi ki ucuz demiş 1900 TL burada.
Bu tarz özel ve nadir ürünler için bu fiyatları gözden çıkarması gerekebilir.

Eğer isterse Adana'ya gidip oradan rastgele bir kavgaya katılırsa ve sağ çıkmayı becerebilirse bir beyzbol sopası sahibi olabilir. Böylelikle yol masrafları dışında beyzbol sopası bedavaya gelmiş olur. Şahsen ben olsam bu yolu tercih etmezdim ama tercih etmek isteyenler olabilir.

KS
Margot Robbie

Margot Robbie

Gold Sample
İfade skoru
1.746
Bu tarz özel ve nadir ürünler için bu fiyatları gözden çıkarması gerekebilir.

Eğer isterse Adana'ya gidip oradan rastgele bir kavgaya katılırsa ve sağ çıkmayı becerebilirse bir beyzbol sopası sahibi olabilir. Böylelikle yol masrafları dışında beyzbol sopası bedavaya gelmiş olur. Şahsen ben olsam bu yolu tercih etmezdim ama tercih etmek isteyenler olabilir.
Hocam neden Adana? Ankara'dayım. Yenidoğan ya da Çinçin olmaz mı?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube