Hangi dizüstü bilgisayarı kullanıyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması
İfade skoru
1.430
Thinkpad E495 T 14 inç var.
3500U işini çok sağlam yapıyor, hiç öyle ısındığını görmedim. Zaten bu seviye laptoplar için overkill sayılabilecek bir soğutma sistemi var, Thinkpad serisinin "endüstriyel" tasarımının bir sonucu. M.2 SSD de gayet tatmin edici, Swordfish-SX6000 Pro seviyesinde okuma-yazma değerleri var. HDD'si klasik laptop HDD'si. IPS ekranından çok memnunum, klavyesi 14 inç olduğu için numpad içermiyor ancak aynı nedenden dolayı da tuşları büyük ve aralarında mesafe var, kolay kolay hata yapmıyorsun. Nipple mouse zaten efsane, touchpad üstündeki fiziksel tuşlarla ona bir alıştın mı başka bir şey aramıyorsun. 45Wh pili var, bence yeterli, Type-C girişli 65W şarj adaptörü var, zınk diye şarj ediyor pili. Benim laptoptaki tek eksi şu anlık RAM, alırken her yönden en iyi model buydu, o yüzden azlığına göz yumarak 4GB olarak aldım. 512 de GPU'ya gönderdiği için masaüstünde bile %70 dolu ancak oyunda kullanmadığım için aşırı sıkıntı yapmıyor. Zaten iki slot var, yükselmesi çok basit, hatta Thinkpad serisinde RAM yükseltmesi için laptopun içini açtığında garantisine bir şey olmuyor, içini açmak da birkaç vidadan ibaret.

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Casper F600 kullanıyordum masaüstü sistemimi toplamadan önce Windows 10+ macOS Mojave kuruluydu. Pek kaliteli değildi ama performansından memnundum.

3-4 ay önce anakartı fişi çekince emekliye ayırdık kendisini. :/
Benim bir sözüm;
Casper O.O2

KS
perspektive

perspektive

Bronze Sample
İfade skoru
712
Hesap silinmesi mi? O.O2
Hemen atıyorum;
Çoklu hesap kullandığımı iddia ederek silmişlerdi ancak hesabımın kiminle birleştiğini bile bilmiyordum O.O2

Neyse, sana şunu söyleyeyim: Laptobun zannettiğin gibi bir elektronik atık değil sanki, ben eğer kurallara aykırı değilse bir ISO karşılaştırma konusu açacağım. Orada hazırladığım bir ISO var, Mağaza ve Xbox da çalışıyor. Sanal makinede ek hiçbir program yüklü değilken 1.1GB bellek tüketiyordu. @The Man From E.A.R.T.H. seni de etiketleyeceğim konu açtığımda.

OnTheRoonKilled

Gold Sample
İfade skoru
2.345
Lenovo ThinkPad T410

2. el olarak 2.300 gibi bir fiyata almış olmamız gerek yanlış hatırlamıyorsam.

Bataryası ciddi anlamda çöp diyebileceğim bir şekildeydi. Bunun için daha iyi kapasiteye sahip bir batarya aldık.

Klavyesi başka bir modelin klavyesiydi orjinal klavyesi ile değişimini yaptık.

Samsung 960 EVO 250gb ssd ile içinde olan 320gb hdd değişti.

Orjinal windows 10 aldık o kadar.

Temiz kullanılmıştı ürün. Bir tek adaptöründe baya sorun vardı o düzeltildi. Görsel tabi adam japon ile züerine çırt çırt yapıştırmış.

1 seneye yakın kullanılıyoruz iş görüyor güzel. Günlük kullanım olduğundan çok zorlanmıyor. Arada bir vegas pro 13 ile render alınıyor o kadar.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
2011'in canavarı Samsung RF-511'i kullanıyorum. İşimi halen görüyor. İ7-2670QM işlemcisi, 8 GB RAM'i ve GT-540M gibi dönemin üst seviye olmasa da orta sınıf mobil bir ekran kartı ile mükemmel bir cihazdı.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
2011'in canavarı Samsung RF-511'i kullanıyorum. İşimi halen görüyor. İ7-2670QM işlemcisi, 8 GB RAM'i ve GT-540M gibi dönemin üst seviye olmasa da orta sınıf mobil bir ekran kartı ile mükemmel bir cihazdı.
2. ve 4. nesil intel işlemciler efsaneler, hale kullanır mısın deseler kullanırım.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube