Hangi dizüstü bilgisayarı kullanıyorsunuz?

Silicone Android Uygulaması

perspektive

Bronze Sample
İfade skoru
712
Arkadaşlar merhaba, hem tecrübe paylaşımı hem de sohbet amacıyla sizlere birkaç soru soracağım:
Hangi dizüstü bilgisayarı kullanıyorsunuz? Ne kadardır sizde ve kaç yaşında? Size göre artıları ve eksileri neler, ihtiyaç ve isteklerinize cevap veriyor mu? Kendisine hiç yükseltme yaptınız mı? Kullandığınız süre boyunca yıprandı veya sorun çıkardı mı?

KS
perspektive

perspektive

Bronze Sample
İfade skoru
712
Lenovo V15-IKB, Lenovo V15-IIL, ASUS X540SA, Acer Swift 3.

X540SA harici çok memnunum, yükseltme yapmadım. Hiçbir sorun çıkarmadı hiçbiri, yükseltme yapmadım.
En son yeni bir bilgisayar alacaktın, kendisi Swift 3 idi galiba. Sorunsuzca, iyi günlerde kullan :)

Besim Tibuk

Gold Sample
İfade skoru
2.118
Şimdilik bunu kullanıyorum:
ibm.jpg

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Benim 4700U HP vardı ama babamda şimdi Pentium HP O.O2
Yazın gelirse ve yani PC alırsam bu Pentium arkadaşa Linux kuracağım. Şu an laptop almak istiyorum. Özellikle Aspire serisi iyi Tip C şarj özelliği çok şekil, o yüzden yeni Matebooklar bekleniyor tarafımca.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Toshiba L-50 C 11R kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Sürekli hata veriyor (Şuan boot edemiyorum zaten). Bana yetmiyor en önemlisi. Bir Valorant gireyim dedim işlemci 109 derece sıcaklıkta. İşlemcisi İ5 5200U. Ekran kartı GTX930M. İkiside beni memnun etmiyor.

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666

PuMaT

Silver Sample
İfade skoru
1.019
Samsung NP300EA modelini kullanıyorum.

Kendisi bir fosildir. Galiba alalı 7-8 sene oldu. Daha fazla da olabilir.

İhtiyaç ve isteklerimi karşılıyor. Herhangi bir yükseltme yapmadım. Çok eski olmasa bir SSD alırdım ama.
Yıpranma konusunda gelirsek dik durmuyor. Masada kullandığım için pek sıkıntı olmuyor.

Ah şu stok sorunları olmasa yeni bir PC alacağım ama. Dur acaba laptop mu alsam?

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Lenovo V15-IKB, Lenovo V15-IIL, ASUS X540SA, Acer Swift 3.

X540SA harici çok memnunum, yükseltme yapmadım. Hiçbir sorun çıkarmadı hiçbiri, laptoplar çıktığından bu yana kullanıyorum.
SilikonBank işliyor sanırım. Bu arada Swift 3 hangi kasa?

KS
perspektive

perspektive

Bronze Sample
İfade skoru
712
Benim 4700U HP vardı ama babamda şimdi Pentium HP O.O2
Yazın gelirse ve yani PC alırsam bu Pentium arkadaşa Linux kuracağım. Şu an laptop almak istiyorum. Özellikle Aspire serisi iyi Tip C şarj özelliği çok şekil, o yüzden yeni Matebooklar bekleniyor tarafımca.
Pentium'lu bilgisayarının tam özellikleri neler? Belki modifiye edilmiş bir Windows da çare olabilir. Aslında aklımda bir karşılaştırma fikri vardı ancak Technopat hesabımın silinmesinin ardından tamamlayamamıştım, burada bitireceğim artık ;)

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube