Çözüldü Hackintosh Mojave Gri Ekranda takıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiş. Çözülmediyse bize rapor edebilirsiniz.
Silicone Android Uygulaması

ArKos

Bronze Sample
İfade skoru
102
Selamlar, Lenobo Y5070 laptopuma MacOS mojave kurmayı deniyorum. USB den boot ettim Mojave indiricisini seçtim ve kurulumu başlattım. Kodlar aktıktan sonra gri bir ekrana geldi, ekranda cursor var hareket ettirilebiliyor. Fakat yaklaşık 15 dakikadır bu ekranda takıldı. İmaj OpenCore laptopum için githubda EFI dosyalarını buldum. https://github.com/GeekyCoder7/OpenCore-EFI-Lenovo-Y50-70 bu linkten ulaşabilirsiniz. İmajı Technopattaki konudan indirdim. https://www.technopat.net/sosyal/konu/opencore-macos-mojave-10-14-6-intel-amd-kurulum-imaji.1223006/ O linkte burada. Ne yapsam düzelir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Orijinal EFI'nin üstüne PRE-EFI'yi attık yanlış tabir kullanmışım EFI'nin içindeki BOOT ve OC'yi komple silip Github dosyasındaki BOOT ve OC'yi attık. Kendi kurulumumda bu ekranda 5dk takılıp kendiliğinden düzelmişti. Flash bellek ve HDD eski ve yavaş bundan olabilir mi? -BABER

Son düzenleme:

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
EFI’yi üstüne yazmayacaktın aslında öncekileri silip sonra boş yere kopyalayacaktın.

Eğer varsa harici grafik kartını devre dışı bırakmış mıydın?

KS
ArKos

ArKos

Bronze Sample
İfade skoru
102
Hocam Diske yükleme bitti şimdi restart etti kendini. Şuanki menü BABER'in attığı fotoğrafta var. Hangisini seçmemiz lazım?

MATA

Silver Sample
İfade skoru
1.207
Menü

Ekli dosyalar

• 20210521_180041.jpg
    20210521_180041.jpg
    178,7 KB · Görüntülenme: 36
KS
ArKos

ArKos

Bronze Sample
İfade skoru
102
Hocam kurulum başarılı olarak tamamlandı ancak WIFI butonu çıkmadı. Nasıl çözebiliriz?

yigit

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
12.098
Hocam kurulum başarılı olarak tamamlandı ancak WIFI butonu çıkmadı. Nasıl çözebiliriz?
Wi-Fi kartın neydi? Her şeyden önce OpenCore’u diske taşımalısın. Diğerleri sonra gelir.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube