Rehber Hackintosh HDMI to VGA dönüştürücü ile kullanılır mı?

Silicone Android Uygulaması

Mecnun Ç.

Gold Sample
İfade skoru
1.366
Kurulum esnasında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ancak dahili grafik birimi ile kullanmadığınız sürece, yani harici bir ekran kartınız varsa kurulumdan sonra HDMI to VGA dönüştürücü ile kullanabilirsiniz.
i3 10100 almayı düşünüyordum HDMI to VGA ile olmaz mı? 😥

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
i3 10100 almayı düşünüyordum HDMI to VGA ile olmaz mı? 😥
Direkt HDMI olmuyor ki, Type-C ile görüntü alıp sonradan yama yapman lazım. Yamayı yaptıktan sonra deneyebilirsin, denemediğim için öyle yazdım.

Wolerm

Gold Sample
İfade skoru
6.005
Kurulum esnasında bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ancak dahili grafik birimi ile kullanmadığınız sürece, yani harici bir ekran kartınız varsa kurulumdan sonra HDMI to VGA dönüştürücü ile kullanabilirsiniz.
Rehber gibi rehber hocam. Neyse şaka bir yana DP to HDMI falan oluyor mu?

Mecnun Ç.

Gold Sample
İfade skoru
1.366
Direkt HDMI olmuyor ki, Type-C ile görüntü alıp sonradan yama yapman lazım. Yamayı yaptıktan sonra deneyebilirsin, denemediğim için öyle yazdım.
Type C mi 😳 Ben daha HDMI ile görüntü alamıyorum dönüştürücüyle falan Type-C ile görüntü alabilir miyim? Ya da kurulumu direkt yapılmış yamayla yapsam olur mu?

KS
M

MisakiTaro

Kurucu
Kurucu
İfade skoru
29.636
Rehber gibi rehber hocam. Neyse şaka bir yana DP to HDMI falan oluyor mu?
Denemedim. Denerim bir ara.

Type C mi 😳 Ben daha HDMI ile görüntü alamıyorum dönüştürücüyle falan Type-C ile görüntü alabilir miyim? Ya da kurulumu direkt yapılmış yamayla yapsam olur mu?
Type-C çıkışı var mı ki anakartında? Çoğunda olmuyor. Maalesef kurmadan yamayı yapamıyorsun bildiğim kadarıyla ancak mümkünse olur.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube