(Haber) Çocuk katliam yaptı!

Silicone Android Uygulaması

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
Evde oluşan fındık toplama konulu tartışma sonrası ailedeki 14 yaşındaki çocuk annesini, abisini, anneannesini öldürdü, polis memuru olan babası ise ağır yaralı ve hayati tehlikesi devam ediyor.

Çocuğun aklına biri girmiş olabileceğinden, silahı normal bilinci koyan oyunlardan vesaire geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

1630307973656.png

İlk savunması ise "Avukatım eşliğinde konuşmak istiyorum. Ortaokulu yeni bitirdim. Liseye gideceğim. Ailem uzun süredir bana psikolojik baskı yapıyordu
Annemin beni sevmediğini düşünüyorum."

Takıldığım tek nokta çocuk yaptıklarından sonra liseye gideceğini sanıyor. Yani bu demek olabilir ki (sadece ve sadede tahmin, yorum) Çocuk psikopat. Yaptığını doğru ve yapılması gereken bir şeymiş gibi görünüyor.Yaptım ve hayatıma normal olarak devam edeceğim. Hukuki işlerde de arkası sağlammış gibi.

Son düzenleme:

god

Bronze Sample
İfade skoru
578
Bu çocuk ömür boyu dışarı çıkmamalı.

C. Callahan

Gold Sample
İfade skoru
2.389

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Geleceğin Murderer adayı :evilol: Ağır bir suç bu kaç kişiyi öldürmüş hakkı rahmetine kavuşturmuş, ceza almalı elini kolunu sallayarak gezmemeli ilerde sapık sapkınolmaya meilli.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Türkiye'ye hoş geldiniz. Ülke psikopat kaynıyor arkadaş. Birisi eşeğe tecavüz eder, birisi yerde yatan masum köpeğin üzerine kaynar su döker, birisi ailesini öldürür. Ülkenin toplumsal yapısının ne hale geldiğinin özeti bu olay. @KemalY'nin dediği gibi aileler çocuk yetiştirmeyi bilmiyor. Sonucunda ortaya böyle nice psikopatlar çıkıyor. Olan insanların ve hayvanların canına oluyor.

Dexter

Platinum Sample
İfade skoru
6.025
@KemalY, genel olarak ailelerin eğitilmesi gerektiğini düşünüyorum fakat bu normal değil. Suç tümden ailenin değil.
Evet, tümden ailenin değil. Sistemin suçu da büyük. Sen 14 yaşındaki bir çocuğa baskı yaparsan, olağanüstü bir baskı yaparsan; sonuçlarını tahmin edemezsin. Çocuk aklı, ne yapacağı belli olmaz.

Ailenin suçu azımsanacak derecede değil ama. Çocuk sevgi görmediyse, buna rağmen sanki askeri okuldaymış gibi baskı gördüyse her şey olabilir.

KS
Linux Forever

Linux Forever

Silver Sample
İfade skoru
4.433
@KemalY, belki ailesi iyi davranıyordu. Çünkü çocuğun anne ve babasıyla çektirdiği ayrı ayrı güzel mutlu fotoğrafları var.

Köy müdür kasaba mıdır o yerde bir kişi ailede hiçbir sorun yoktu diye röportaj vermiş.

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Soğuk Kanlı fazla sakin bu tehlikeli, Psikolojik tedavı görmeli ama düzeleceğini pek sanmıyorum bunu kişinin psikopat olması içten bile değil.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube