Gülseren Budayıcıoğlu filmleri sizi daraltıyor mu?

Silicone Android Uygulaması

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Hani "Akasya Durağı, Çiçek Taksi, Perihan Abla" gibi diziler kötü müydü? Gülseren Budayıcıoğlu dizileri sizi daraltıyor mu? "Akasya Durağı, Çiçek Taksi, Perihan Abla" gibi dizileri özlüyor musunuz?

Gökkayahan

Gold Sample
İfade skoru
3.680
Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'nı görmekten gına geldi artık, dediğin diziler arasından Akasya Durağı'nı seviyorum ama.
Birkaç bölümlük Camdaki Kız'dan haberiniz yok sanırım. Eser epey bunaltıcıydı, dizi nasıldır bilmiyorum.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Masumlar apartmanını izleyenler ne anlıyor acaba?
Ailem izliyor. Sonra "Ne hayatlar var" diyerek dizideki olayları bana anlatıyor :cautious:

Kırmızı Oda ilk başlarda güzeldi. Ama hep aynı şeyler, baydım. Bir tek Delikanlı Sadi'yi izliyorum o kadar. Bir senede 4 tane psikolojik dizi sağlığa zararlı bence. Millet iyice sıyıracak bu gidişle.

KS
YorgunVeDurgun

YorgunVeDurgun

Gold Sample
İfade skoru
4.270
Ailem izliyor. Sonra "Ne hayatlar var" diyerek dizideki olayları bana anlatıyor :cautious:

Kırmızı Oda ilk başlarda güzeldi. Ama hep aynı şeyler, baydım. Bir tek Delikanlı Sadi'yi izliyorum o kadar. Bir senede 4 tane psikolojik dizi sağlığa zararlı bence. Millet iyice sıyıracak bu gidişle.
Hayat türkiye gibi bir ülkede zaten zor. Sanki derdimiz yokmuş gibi bunları izliyoruz.-

geldi adam

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube