GTA Online Ayrı Satılacak!

Silicone Android Uygulaması
PS5 ve Xbox Series X/S için tekrar satışa çıkacak olan GTA V'in Expanded and Enhanced versiyonu 11 Kasım'da geliyor. Yeni Deadline, Stunt ve Survival görevleri ise 27 Mayıs'ta. Oyun sadece Series X/S ve PS5 için ayrı satışa çıkıyor ve ilk 3 ay sadece PS5'e özel olarak geliyor. GTA III'ün 20. yılı için de yeni sürprizler geliyor, özellikle GTA Online oyuncularına.

Yazın çıkacak olan GTA Online güncellemesi ise araçseverlerin yakındığı bir soruna çözüm getirecek gibi, Freemode'dan ayrı olarak polis ve grieferların bulunmadığı bir ortamda araba buluşması yapılabilecek. Üstüne yeni versiyon çıktığında yararlanmak için özellikler gelecek.

Fatiller

Silver Sample
İfade skoru
611
Çünkü oyun hâlâ satıyor, neden akan kazanç musluğunu kapatsınlar ki?
Hedeflediğin bir para miktarı vardır. Bu para miktarını geçersin, eyvallah güzel. Daha ucuza falan satarsın sonuçta artık hedeflediğin kârı almışsın. Daha da fazla kazanayım demezsin. En azından ben böyle düşünüyorum. :)

KS
GreatestOfAlltimes

GreatestOfAlltimes

Silver Sample
İfade skoru
927
Hedeflediğin bir para miktarı vardır. Bu para miktarını geçersin, eyvallah güzel. Daha ucuza falan satarsın sonuçta artık hedeflediğin kârı almışsın. Daha da fazla kazanayım demezsin. En azından ben böyle düşünüyorum. :)
Rockstar öyle düşünmüyor işte, o yüzden eski Rockstar oyunlarını Steam'de bulabiliyorsunuz. Adamlar ne satarsak kâr düşüncesinde.

483

Silver Sample
İfade skoru
572
Epic Games'den aldım beleşe. İkiside geldi Online ve Normal. Oyundan geçebiliyorum Online'a. Yine geçebilecem mi?

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube