GTA 4 109TL'ye alınır mı?

Silicone Android Uygulaması
KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Hayır son derece mantıksız bir hareket olur.
Hocam aklıma daha iyi bir fikir gelmedi. İnterneti bir ay uzatırsak 100TL, oyun indirime girerse 32TL daha ekleniyor 132TL maliyet çıkıyor. İnterneti uzatmadan indirime girmesini de beklemeden alırsam 109TL maliyet oluyor. İki türlü de zarardayım ama şu 9 gün içinde indirime girerse mükemmel olur.

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Kesinlikle hayır. 100 TL'yi inan gram hak etmiyor. Sonbahar veya Kış indirimlerinde 30-40 TL civarlarına iner yüksek ihtimal, o zaman düşünebilirsin.
Kanka o zaman internet olmayacağı için alsam da indiremem. :D

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
BF koleksiyonu yaparım şahsen. Veya Age of Empires koleksiyonu da olabilir. 100 liralık bir oyun değil artık o.
Hocam canım o kadar çok çekiyor ki anlatamam. Uzun zaman sonra ilk kez bu kadar bi oyuna kafayı bozdum. BF serisinden 1-4-5 sahibim zaten, almayı düşünmüyorum.

drmstafaa

Gold Sample
İfade skoru
1.243
Hocam aklıma daha iyi bir fikir gelmedi. İnterneti bir ay uzatırsak 100TL, oyun indirime girerse 32TL daha ekleniyor 132TL maliyet çıkıyor. İnterneti uzatmadan indirime girmesini de beklemeden alırsam 109TL maliyet oluyor. İki türlü de zarardayım ama şu 9 gün içinde indirime girerse mükemmel olur.
Steam'deki Complete Edition GTA 4'te eski sürümden bazı şeyleri kırpmışlar. Multiplayer mod gitmiş, radyo müzikleri değişmiş. Windows 10'da korsan GTA çalıştıramadığım için aldım zaten. Dilersen korsanını dene, sarmazsa satın alma.

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Steam'deki Complete Edition GTA 4'te eski sürümden bazı şeyleri kırpmışlar. Multiplayer mod gitmiş, radyo müzikleri değişmiş. Windows 10'da korsan GTA çalıştıramadığım için aldım zaten. Dilersen korsanını dene, sarmazsa satın alma.
Zamanında korsan oynamıştım, sonra korsan oyunu bıraktığım için silmiştim. Şimdi tekrar canım çekti. :D

Elektrikci Hasan

Gold Sample
İfade skoru
1.098
Oyunun hikayesi ve fiziği tüm GTA serileri arasından en iyisi olsa da 109TL eden bir oyun değildir.

Bu arada Dying Light indirmemiş miydin sen? :D Onu önce bir bitirseydin reis. Oyunları silmesem beraber Volatile avlayalım derdim sana sağlam itemler falan verirdim ama işte...

KS
SALOOWEN

SALOOWEN

Silver Sample
İfade skoru
585
Oyunun hikayesi ve fiziği tüm GTA serileri arasından en iyisi olsa da 109TL eden bir oyun değildir.

Bu arada Dying Light indirmemiş miydin sen? :D Onu önce bir bitirseydin reis. Oyunları silmesem beraber Volatile avlayalım derdim sana sağlam itemler falan verirdim ama işte...
Hocam stok yapıyorum demiştim. :D Tosla zımbırtısıyla 30TL cüzdan kodu aldım (bedava, biraz uzun sürdü toplaması). O 30'la DL aldım. Sıradaki hedef GTA 4!

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube