Görüntü gidip geliyor

Silicone Android Uygulaması

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Merhaba. Monitörü kullanırken yer fark etmeden görüntünün 5 saniyeye kadar gittiği oluyor. Sonra tekrar normal haline dönüyor. Yani monitörde tamamen kapanma olmuyor. HDMI bağlantısı ile kullanıyorum. Sizce neden kaynaklanıyordur? Nasıl çözebilirim?

@Akif9748 prizle çözmüş. Yakında priz olmadığı için 2 tane kablolu üçlü prizle kullanıyorum sistemi. Benim de bu durumdan kaynaklanıyor olabilir mi? Alakası var mıdır?

• 4300GE
  • B450M S2H.
  • T-Force Night Hawk 3200 MHz CL16 8*2GB
  • Patriot 240 GB Burst.
  • WD Blue 1 TB*2 ama 1 tanesini çalışmadığı için söktüm.
  • Cougar CGR-ST-600 XTC 600W 80+
  • ASUS VP249QGR.
  • Windows 10 Pro.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Konuyu oluştururken az önce de anlık gidip geldi. Hoparlörün de sesi anlık olarak kesildi.

Son düzenleme:

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
Eevt hocam. Bir monitörün böyle bir özellik göstermesi mümkün mü?
Mümkün neden olmasın ki? Görüntü i/O'ları bir anakart ve bir kontrolcüye bağlı kendi anakart ve işlemci gibi plakası var.

KS
Ramazan Ö

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
@Bella ciao hocam, monitörü almadan önce incelemelerine bakıp kullanıcılar ile konuştum, böyle bir sıkıntı yaşayanla karşılaşmamıştım. Kronik sıkıntı değil sanırsam. Başkasında olmayıp sadece bana denk gelmesi bana ağır gelir. Sizce bu ne kadar ihtimaldir? Bu monitör olmasa da bir başkası da üçlü prizi değiştirerek çözmüş. Ben de prizde olduğunu düşünüyorum.

@keremcnsz24 hocam, siz monitörde böyle bir şey yaşamış mıydınız?

Tansu Çiller

Platinum Sample
İfade skoru
5.709
@Bella ciao hocam, monitörü almadan önce incelemelerine bakıp kullanıcılar ile konuştum, böyle bir sıkıntı yaşayanla karşılaşmamıştım. Kronik sıkıntı değil sanırsam. Başkasında olmayıp sadece bana denk gelmesi bana ağır gelir. Sizce bu ne kadar ihtimaldir? Bu monitör olmasa da bir başkası da üçlü prizi değiştirerek çözmüş.

Sizde priz değiştirmeyi deneyin, kablo değiştirmeyi deneyin, genelde kronik sorun olmuyor bu

505

Gold Sample
İfade skoru
2.916
Bunu bizim buradan çözmemizin ihtimali yok maalesef. Ben böyle bir şey yaşamadım. Teker teker deneyeceksiniz. Priz değişin, kablo değişin, monitörü başka bilgisayarda da deneyin, aklınıza gelenleri yapın. Sorunu çözemezsiniz monitör kaynaklı olabilir. O zaman iade yoluna gider.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube