[GOG] The Witcher: Enhanced Edition ve The Witcher e-kitaplar ücretsiz!

Silicone Android Uygulaması

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016

Sayfada biraz aşağıya girip GOG Galaxy'i indirip, indirdikten sonra giriş yaptıktan sonraki çıkan ekrandan ücretsiz oyununuzu alabilirsiniz.

Sayfada daha da aşağıya inip "CLAIM FREE GOODIES" butonuna tıklayıp gerekli adımları yaparsanız The Witcher e-kitaplarını da ücretsiz edinebilirsiniz. (Sanırsam İngilizce.)

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Peki niye ücretsiz veriyorlar? İçinde virüs olabilir bence birisi Virüs Total ile tarayıp link atsın.
GOG, CDPR'nin oyun satış platformu. Direk CDPR ile bağlantılılar yani. Neden virüs koysunlar içine?

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Peki niye ücretsiz veriyorlar?
Epic Games'de de mi virüs var? Kendi adıma konuşayım, ücretsiz verilip konu sahibi burada paylasmasaydi ben bu sitenin adını bile bilmezdim. Reklam diye bir şey var.

Bu arada, bahsi geçen uygulama android için degilmis. 🥲 Win7'ye sorunsuz kurulur mu? Gördüğüm kadarıyla sadece Windows denmiş, sürüm belirtilmemiş.

𝙡𝙤𝙠𝙞.

Silver Sample
İfade skoru
3.842
Bundle içinde gördüğüm kadarı ile Sapkowski’nin kitapları yok. Bir tane çizgi roman, üstüne de oyun serisini anlatan, 160-170 sayfalık bir kitap var sadece.
Hediyeleri alırken fark ettim bende. Neyse, The Witcher Volume 2'yi pek anlamadım ama The World of The Witcher kitabı güzelmiş, okurum. İnan Köse'de vardı galiba bu kitap, bir yerden hatırlıyor gibiyim çünkü.

DuruKolonya

Rütbesiz
İfade skoru
136
Epic Games'de de mi virüs var? Kendi adıma konuşayım, ücretsiz verilip konu sahibi burada paylasmasaydi ben bu sitenin adını bile bilmezdim. Reklam diye bir şey var.

Bu arada, bahsi geçen uygulama android için degilmis. 🥲 Win7'ye sorunsuz kurulur mu? Gördüğüm kadarıyla sadece Windows denmiş, sürüm belirtilmemiş.
Bilmiyordum, sağol.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube