GIBIRNet kullanan var mı?

Silicone Android Uygulaması

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Sponsorluklarından sonra markayı biraz daha araştırdım. İyi yorumları da var kötülerde. Sorum şu eğer demeyimlediyseniz nasıl bir hizmetleri var? Artı ve eksi yönleri nelerdir. Yazlık ev için Türk Telekom'dan bu markayı düşünüyorum. Fiber var ve 100 mbps destekliyor. 4 5 aylık yer için 100 küsür TL vermek biraz can sıkıcı olmaya başlıyor. Lütfen görüşlerinizi varsayımlarınızı söylemeyin. Tahmin değil net bir deneyim istiyorum. Yaza doğru markalara bakıp araştırıyorum. Aklımda burası ve Millenicom var şimdilik. Tahattüt olmaları bayağı iyi. Zorla 4 yıldır TT kullanıyorum ve fahiş fiyatlar.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
TP'de birine küfür etmişlerdi.
O olayı biliyorum. Fakat istisnalar olabiliyor. Bir müşteri temsilcisi yüzünden tüm temsilci ve markaları suçlamak saçma olur bence. Tıpkı kargo firmaları gibi. Kapıya bırakanı da var, evde yoksam dönüp sonra gelen de var aynı şirketten.

Bu arada etiketleri şimdi atacağım. İlk mesajın etiketi gitmiyor. @erengore
@GIBIRNet Size sorum ise neden fiyatlarınız bu kadar ucuz diğer markalar göre? :D :)

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
O olayı biliyorum. Fakat istisnalar olabiliyor. Bir müşteri temsilcisi yüzünden tüm temsilci ve markaları suçlamak saçma olur bence. Tıpkı kargo firmaları gibi.

Bu arada etiketleri şimdi atacağım. İlk mesajın etiketi gitmiyor. @erengore
@GIBIRNet Size sorum ise neden fiyatlarınız bu kadar ucuz diğer markalar göre? :D :)
Hayır, demek istediğim o değil. Ben de düşünüyorum geçmeyi, bakalım net bir bilgi sunarlarsa neden olmasın.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Burası neresi?

Altyapısı yok maalesef.

Aga geçen yaz fiber döşediler. Üff var ya. Cam kablolar ile iletiliyormuş sanırım. Dünya varmış. Ping yarılara düşmüştü.
FTTH, bir yer değil. Evinin içine turuncu bir kablo geliyor mu? O ise FTTH'dir. Onunla zaten kötü bir hizmet alman zor. Zaten o altyapıyla TurkNet'e de başvurabilirsin. TT üzerinden alıyor.

Ben kullanıyorum o yüzden önerdim, gerçi yakın zamanda Comnet'e geçiş yapacağım.

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Burası neresi?

Altyapısı yok maalesef.

Aga geçen yaz fiber döşediler. Üff var ya. Cam kablolar ile iletiliyormuş sanırım. Dünya varmış. Ping yarılara düşmüştü.
FTTH eve kadar fibere deniyor ftth. Şuan ftth ile 200 hız alabiliyorum stabil, sıkıntı yapmıyor. Binanızdaki ankastre de fiber olduğuna dair kanıt bulursanız başvuruda bulunun.

KS
MESs¹¹

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
FTTH, bir yer değil. Evinin içine turuncu bir kablo geliyor mu? O ise FTTH'dir. Onunla zaten kötü bir hizmet alman zor.
Sarı rengi eğer onu diyorsan hatırladığım kadarıyla. Hassas falan çok dikkat edin demişlerdi. Gidince bakacağım tekrar zaten. Bu internet hakkında terimleri pek bilmiyorum, kusura bakmayın. VDSL'nin ne olduğunu daha geçen kış öğrenmiştim. :D

123456789

Platinum Sample
İfade skoru
5.695
Sarı rengi eğer onu diyorsan hatırladığım kadarıyla. Hassas falan çok dikkat edin demişlerdi. Gidince bakacağım tekrar zaten. Bu internet hakkında terimleri pek bilmiyorum, kusura bakmayın. VDSL'nin ne olduğunu daha geçen kış öğrenmiştim. :D
Sarı kabloyu çevirici yardımıyla modeme bağlıyorsanız fiber büyük ihtimalle.

Arsenik

Gold Sample
İfade skoru
4.505
Muhtemelen FTTH'dir, dediğim gibi TurkNet, GibirNet deneyebilirsiniz. Çok da fark olacağını zannetmiyorum.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube