GIBIRNET İNTERNET Hemde 6 AY Fiyat Sabit Garantili. Düşük Ping Yüksek Hız

Silicone Android Uygulaması

GIBIRNet

GIBIRNet
İfade skoru
142
1623780956726.png

1623780918022.png

Faydalı Linkler ;

Nasıl GIBIRNetli olurum ?

Aklınıza takılan sorulara ulaşmak için bu bağlantı adresini takip edebilirsiniz.

Bu site üzerinden alt yapı sorgulamalarını sağlayabilirsiniz

İlgili Sıfır kurulum ve Geçiş evraklarına ulaşmak için bu bağlantı adresini takip edebilirsiniz.

İnternet Hizmetimizin İllere Göre Gecikme Süresi (Latency/Ping) Dağılımı

Başvuru işlemi için hangi adımları izlemem gerekiyor;
Üst kısımdaki web sitemiz üzerinden alt yapısı sorgulama yapabilirsiniz. Ardından üst kısımdaki bağlantı adresimiz üzerinden makalemizdeki adımları takip ederek abonelik sürecinizi başlatabilir ve evrakları temin edip fotokobisini çıkarttıktan sonra mavi tükenmez kalem ile ilgili kutucukları doldurduktan sonra ön işlemlerinizin başlaması için whatsapp hattımız üzerinden gönderdikten sonra sesli onayınız alındığında abonelik süreciniz başlatılacaktır ve ardından anlaşmalı MNG kargo üzerinden GIBIRNet kodunu kullanarak ücretsiz şekilde firmamıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Abonelik başvuru işlem süresi kaç gün içerisinde gerçekleşir ?

Sıfır kurulum 7 iş günüdür.
Geçiş işlemleri 2 iş günüdür.

Satış sonrası ve öncesi destek için nereye ulaşabilirim ?

ÇAĞRI MERKEZİ: +90 332 606 0 332 / +90 850 550 0 332
WHATSAPP VE TELEGRAM DESTEK: +90 549 427 20 10

Son düzenleme:

Ramazan Ö

Platinum Sample
İfade skoru
5.083
Merhaba @GIBIRNet.

Bana Temmuz ayında zam yapacağınızı, o tarihten önce geçiş yaparsak Aralık Ocak da olabilir, emin olamadım şimdi. ayına kadar aynı fiyat üzerinden kullanabileceğimizi söylediniz. O yüzden Temmuz ayına kadar bu dediğiniz fiyatların geçerli olduğunu ekleyebilirim. :)

Bir de size şu konuda etiket attım ama bildirim ayarlarında sıkıntı olabiliyor. Bakabilir misiniz?

KS
GIBIRNet

GIBIRNet

GIBIRNet
İfade skoru
142
Merhaba @GIBIRNet.

Bana Temmuz ayında zam yapacağınızı, o tarihten önce geçiş yaparsak Aralık Ocak da olabilir, emin olamadım şimdi. ayına kadar aynı fiyat üzerinden kullanabileceğimizi söylediniz. O yüzden Temmuz ayına kadar bu dediğiniz fiyatların geçerli olduğunu ekleyebilirim. :)

Bir de size şu konuda etiket attım ama bildirim ayarlarında sıkıntı olabiliyor. Bakabilir misiniz?
Merhaba:

Değerli müşterimiz 30 hazirana kadar abone olmanız durumunda yıl sonuna kadar fiyat sabit garantisi altında ücretlendirmeniz sağlanacaktır.

İlgili paylaşmış olduğunuz konu için teşekkür ediyorum konu içeriğindeki mesajları takip ediyor olacağım

İyi günler dileriz

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Fiyat zamlanması ne kadar olacak, bir bilgi verebiliyor musunuz? Ben Kasım'da Türkiye'de olacağım ve o sırada Türk Telekom'dan size geçmeyi planlıyorum.

KS
GIBIRNet

GIBIRNet

GIBIRNet
İfade skoru
142
Fiyat zamlanması ne kadar olacak, bir bilgi verebiliyor musunuz? Ben Kasım'da Türkiye'de olacağım ve o sırada Türk Telekom'dan size geçmeyi planlıyorum.
Merhabalar Değerli müşterimiz ;

16 Mbit için : 60 TL den > 75 TL
35 Mbit için : 70 TL den > 80 TL
100 Mbit için 85 TL den > 90 TL

30 Hazirandan sonraki fiyatlarımız bu şekilde olacaktır. bilginize sunarız.

İyi günler dileriz

MESs¹¹

Gold Sample
İfade skoru
6.522
Merhabalar Değerli müşterimiz ;

16 Mbit için : 60 TL den > 75 TL
35 Mbit için : 70 TL den > 80 TL
100 Mbit için 85 TL den > 90 TL

30 Hazirandan sonraki fiyatlarımız bu şekilde olacaktır. bilginize sunarız.

İyi günler dileriz
He iyi. 5 TL'den bir şey olmaz. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube