Gentoo kurulumunda Fallback Hatası

Silicone Android Uygulaması

Madara

Silver Sample
İfade skoru
76
Hocalarım Gentoo kuruyorum ama emerge -av grub yazınca bana Python ile ilgili bir fallback hatası veriyor çözümü bilen var mı?
IMG_20211014_173838.jpg

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Hocalarım Gentoo kuruyorum ama emerge -av grub yazınca bana Python ile ilgili bir fallback hatası veriyor çözümü bilen var mı?
61815 numaralı eki görüntüle
İlginç, "emerge --ask net-misc/wget" dener misin dostum? Onda da hata verecektir büyük ihtimalle. Aa hatayı buldum. ''emerge --ask app-arch/bzip2'' yap ve sorunun çözülsün. Bol compile'lar.

Redlonmas

Silver Sample
İfade skoru
48
İlginç, "emerge --ask net-misc/wget" dener misin dostum? Onda da hata verecektir büyük ihtimalle. Aa hatayı buldum. ''emerge --ask app-arch/bzip2'' yap ve sorunun çözülsün. Bol compile'lar.
:D
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Emin misin ngnar?

KS
Madara

Madara

Silver Sample
İfade skoru
76
Aynı hatayı veriyor hiçbir şey kurulmuyor sisteme.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953

Redlonmas

Silver Sample
İfade skoru
48
Adam üstte demiş. wget alırken bz2 unziplemesi gerekiyor ama unzipleyemiyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

''ping archlinux.org''
Ping başarılı mı? Bağlantın var mı?
Dostum emerge python hatası veriyor adam bir şey compile edemiyor sen bz2 compile komutu veriyorsun? Ayrıca internete bağlı.

2147483647

Gold Sample
İfade skoru
2.953
Dostum emerge python hatası veriyor adam bir şey compile edemiyor sen bzip compile komutu veriyorsun? Ayrıca internete bağlı.
E Redlonmas abim siz muhtemelen konuşuyorsunuz adamla ben konuşmuyorum ki. nereden bileyim hiçbir şey omladığını o mesajı sonradan gördüm.
Başarılı ama olmuyor
Allah Allah, @parallel.
''mirrorselect'' yüklü mü? Farklı bi' mirrora geç.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube