Rehber Geniş Osu! başlangıç rehberi

Silicone Android Uygulaması
KS
Samotne3030

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
@Nightmare837,
Normal mod dışı oynamıyorum, o yüzden bilmiyorum. Çok da esprisi yok Taiko, Mania gibi modların zaten. Sakinlik korumak yeterli diye düşünüyorum.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
S ve üstünü almanız için hiç miss atmamanız gerekmekte.
Ayrıca bu kısımda yanlışlık var. SS almak için hiç ıska almamak yetmiyor. Hep 300 puan almamız gerekiyor.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

@Nightmare837,
Normal mod dışı oynamıyorum, o yüzden bilmiyorum. Çok da esprisi yok Taiko, Mania gibi modların zaten. Sakinlik korumak yeterli diye düşünüyorum.
Mania zor bir şey değil normal oyun modundan çok daha basit oynanışı var. 15 dk oynanışla hemen çözülür ama sen bilirsin
monkaHmm.png

KS
Samotne3030

Samotne3030

🍪
Süper Moderatör
Katkıda Bulunan
İfade skoru
11.938
@Nightmare837,
Eee? S ve üstünü almanız için hiç ıskalamamanız lazım, ki bu yanlış değil. Diğer kısmı da o ranklara erişince oyuncu araştırır zaten, adı üstünde başlangıç rehberi. Çoğu yeni Osu başlayan oyuncu SS yapacak kapasitede değildir zaten.

mutlu pide

Gold Sample
İfade skoru
2.016
@Nightmare837,
Eee? S ve üstünü almanız için hiç ıskalamamanız lazım, ki bu yanlış değil. Diğer kısmı da o ranklara erişince oyuncu araştırır zaten, adı üstünde başlangıç rehberi. Çoğu yeni Osu başlayan oyuncu SS yapacak kapasitede değildir zaten.
SS almak için her yuvarlaktan 300 puan almak gerekiyor. Ve yuvarlaklara biraz erken ya da geç basarsak 100 veya 50 puan veriyor. 100 ya da 50 puan alınca SS alınmıyor.

Ayrıca oraya gümüş SS almak için herhangi bir bölümü FL veya HD moduyla bitirmek gerek yaz. Öyle alınıyor.

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube