Geceye bir fare bırak

Silicone Android Uygulaması

Nevtuğ A. Yalçın

Gold Sample
YouTube Editörü
İfade skoru
7.666
WhatsApp Image 2021-05-13 at 01.26.47 (1).jpeg

Bu sizinkilerin yanında tofaş şahin gibi duruyor.

@hadwiger ne oldu seninkine öyle Allah çarpmış gibi tövbe estağfurullah.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Gider ayak yakmış ha sizi rahmetli. Evilol Bir gün alırsınız hocam elbet. MX518'in sıkıntısı eski görünümü, skatez, ve kablosu. Bari G'den bir ışık çıksaydı.

İ9 ab hatırladığım kadarıyla beni zorlamıştı alma diye. Ben rahmetliye uydum aldım. Keşke İ9'u dinleseydim.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Allah belanı versin.
IMG_3409.JPG

IMG_3440.JPG

IMG_3420.JPG
Gamepower Ursa aldıktan sonra gelen pişmanlık hissi. O.O2
Ek olarak ağırlık. O farenin tek artısı sensörü fakat farkı hissedemezsiniz :/
Kimisi sensör önemli diyor kimisi önemsiz diyor. Ben anlamadım bu işi. Razer Focus sensörlü bir faresi var arkadaşımın. Merak ettim deneyeyim dedim. Hiçbir fark anlamadım. Sensör bence çok Overrated bir şey.

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Gamepower Ursa aldıktan sonra gelen pişmanlık hissi. O.O2

Kimisi sensör önemli diyor kimisi önemsiz diyor. Ben anlamadım bu işi. Razer Focus sensörlü bir faresi var arkadaşımın. Merak ettim deneyeyim dedim. Hiçbir fark anlamadım. Sensör bence çok Overrated bir şey.

Ya 16.000 dpi mı kullanıyorsun. Gerek yok o kadar.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Ya 16.000 dpi mı kullanıyorsun. Gerek yok o kadar.
TR'de birçok kişi için azami sınır 3000 DPI zaten hocam. 3000 DPI üzeri kullananların sayısı çok nadir. DPI artık bir gövde gösterisi aracına döndü.

i9 11900K

Gold Sample
İfade skoru
7.535
Belli bir değerden sonra fark hissedilmiyor. Önemli tabii ki fakat bir yere kadar.

KS
PossibleTurco

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213
Belli bir değerden sonra fark hissedilmiyor. Önemli tabii ki fakat bir yere kadar.
E-Spor seviyesinde bir oyuncu anlar sanırım ancak farkı. 150 IPS A9800 beni tatmin ediyor mesela. :D 600 IPS sensörlü fare alsam yine bir fark göremem ben.
TP'de GamePower önermiyorum diye dandik versiyonunu gönderdiler herhalde bana, senin ki sağlam.
Bir ara size "Gamepower Ursa alınır mı?" diye sormuştum. Siz de "evet" demiştiniz. Allah korumuş beni. Sadaka vereceğim yarın ilk iş. Evilol

Airlemur89765

Platinum Sample
İfade skoru
8.035
Bir ara size "Gamepower Ursa alınır mı?" diye sormuştum. Siz de "evet" demiştiniz. Allah korumuş beni. Sadaka vereceğim yarın ilk iş. Evilol

Bana V2 mini yerine MX518 önerenlerden biri de @hadwiger abmış. Seni sevmiyorum artık (!)

Not: O değilmiş

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube