Ana Konu Gaming Gecesi Yardımlaşma Konusu

Silicone Android Uygulaması

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Gaming gecesi ile ilgili sohbetlerinizi bu konu üzerinden devam ettirebilirsiniz. Tek bir ana konu olmasını daha doğru buluyoruz.
Görmemişim bu konuyu, bilsem açmazdım. :)

Umarım güzel bir SSD indirime girer. Yoksa Patriot Burst almak zorunda kalacağım.

PossibleTurco

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
19.213

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Bunu ana sayfaya sabitleseniz nasıl olur?
Ana sayfaya sabitlemek biraz saçma, eski ana sayfa düzenine geçersek düşünebiliriz.
Halihazırda "İndirimler" kategorisinin başında sabitlenmiş durumda, ama gören eden yok sanırım.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Team SSD'ler indirime girecek yine, izleyin ve görün. :)
Eğer alınabilir bir ürünse Team falan dinlemem alırım. Tabi bu markanın alınabilir ürünleri var mı? Onu pek bilmiyorum.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Eğer alınabilir bir ürünse Team falan dinlemem alırım. Tabi bu markanın alınabilir ürünleri var mı? Onu pek bilmiyorum.
Team SSD'lere pek ısınamadım ben, ısınamama sebebim de oldukça haklı aslında. Çoğu SATA SSD'si sorunlu maalesef. Kaliteli M.2 NVMe SSD'leri varsa da ülkemizde yok.

Team CX1 bakabilirsiniz, çakma Patriot Burst diyebiliriz. Patriot Burst ile neredeyse aynı özelliklere sahip. Her hafta indirime giriyor neredeyse.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Team SSD'lere pek ısınamadım ben, ısınamama sebebim de oldukça haklı aslında. Çoğu SATA SSD'si sorunlu maalesef. Kaliteli M.2 NVMe SSD'leri varsa da ülkemizde yok.

Team CX1 bakabilirsiniz, çakma Patriot Burst diyebiliriz. Patriot Burst ile neredeyse aynı özelliklere sahip. Her hafta indirime giriyor neredeyse.
Eğer Patriot'tan ucuz olursa düşünebilirim fakat gerekirse daha fazla verip daha az sorun yaşama tarafındayım.

hüseyin aktepe

Platinum Sample
Katkıda Bulunan
İfade skoru
13.287
Eğer Patriot'tan ucuz olursa düşünebilirim fakat gerekirse daha fazla verip daha az sorun yaşama tarafındayım.
Belki de 870 veya 860 EVO indirime girer. Eğer indirime girerlerse 330₺'nin altı bir fiyat görürseniz, bütçenize de uygunsa havada kapın derim.

Sony Series Switch

Gold Sample
İfade skoru
1.674
Belki de 870 veya 860 EVO indirime girer. Eğer indirime girerlerse 330₺'nin altı bir fiyat görürseniz, bütçenize de uygunsa havada kapın derim.
Maalesef bütçem Patriot Burst'a (240GB) anca yetiyor. O yüzden pek umudum yok zaten.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

1619798665925.png

İlk ürün geldi.
Mesajlar otomatik birleştirildi:

Monitör arayanlar için faydalı olabilir bu indirim.
1619799113948.png

1619799150367.png

Bunlarda güzel ürünlere benziyor. SSD gelse güzel olacak.

Eğer 11. Nesil İntel almayı düşünüyorsanız bi' bakın derim.

1619799314693.png

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar

Silicone Makale

Yeni konular

Silicone YouTube